Fieldmann 50001885 FZR 4616 BES

čtyřtaktní
Boční výhoz
Kuličková ložiska kol

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Zkušenosti zatím menší, produkt mám krátkou dobu ale i tak velká spokojenost.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

Již jsme měli podobný produkt- nadmíru spokojeni .
    Bez závad. Stačilo jen kontrolovat množství oleje (25 hod práce bez dolévání, pak výměna) a dolévat benzin.
    měsíčně sekala 2500 m2 po dobu celkem asi 30 měsíců trávu na běžných loukách (žádný anglický trávník).
    Nyní porucha pojezdu, seká dál, menší plochy jako obyčejná.
    S elektrickým startem nebyl problém.
    Proto jsem se rozhodli koupit novou sekačku stejné značky
    Fidelmann s pojezdem a el.startem.

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

Zatím nemohu posoudit,sekačka se teď nedá použit,snad později,jinak dodání zboží bylo na jedničku H B

Typ pohonu

• Motor OHV 139 cm3 / 2,50 kW
  • Záběr sečení 460 mm – systém 4 v 1
  • Vlastní pojezd
  • Objem koše 55 l

Rotační sekačka s vlastním pojezdem postavená na ocelovém šasi šíří záběru 460 mm. Pohon zajišťuje čtyřdobý motor o objemu 139 cm3 s ventilovým rozvodem OHV. Sekačka je vybavena takzvaným systémem 4 v 1. Tento systém umožňuje volit, jak naložit s posečenou trávou. Lze ji sbírat do koše, mulčovat, odhodit do boku či ji úhledně vyřádkovat za sekačkou. Výška sečení se nastavuje centrálně jedinou pákou. Madlo s přihrádkou na drobnosti je potaženo měkčeným potahem tlumícím vibrace. Madlo je možné výškově přizpůsobit obsluze. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky. Doporučená plocha sečení představuje 1 000 m2.

Motor BENZÍNOVÝ
Provedení šasi OCEL
Hmotnost 35 kg

Dokumenty

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Zkušenosti zatím menší, produkt mám krátkou dobu ale i tak velká spokojenost.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

Již jsme měli podobný produkt- nadmíru spokojeni .
    Nyní porucha pojezdu, seká dál, menší plochy jako obyčejná.
    S elektrickým startem nebyl problém.
    Proto jsem se rozhodli koupit novou sekačku stejné značky
    Fidelmann s pojezdem a el.startem.

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• , zakoupeno v V.J. Rousek

Elektrický start.

• -malá hlučnost
    • -větší šmejd jsme ještě neměli
    • -nestartuje elektrický startér
    • -malý výkon
    • -víko vzduchového filtru upadlo při prvním sečení
    • -po najetí na krtinec musela do servisu (týden po zakoupení)
    • -nenabíjí se baterie
    • -servisních míst je velmi málo

Nikdy víc tuto značku, naprosto zoufalá sekačka.

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

Po jedenodenním sečení přestal fungovat elektrický start. Po prohlídce sekačky jsem zjistl volně visící bílý kablík, zakončený plochým konektorem. Odkud tento konektor vypadl jsem nezjistil, žádný protikus jsem nenalezl. Když jsem kablík spojil s kostrou sekačky, elektrický start začal fungovat. Neví ale, jestli toto moje řešení nemá vliv třeba na dobíjení baterie.
    Sdělte mi prosím, jestli moje řešení je správné, případně co mám udělat.
    Děkuji, Lanča

• , zakoupeno v KASA.cz

• Není potřeba neustále startovat šňůrou,
    • silný pojezd vpřed, takže je vhodný pro ženy
    • není hlučná
    • signalizace plného koše
    • malý objem koše,rychle se naplní

skvělá sekačka, doporučuji