Riwall PRO REM 3615

Zadní výhoz
Ukazatel plnosti
Kuličková ložiska kol

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Solidní konstrukce, výkonný motor, který se hned tak nezastaví.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Již jsem sekačku v minulosti měl, je lehká, dobře ovladatelná na menší prostory, kupoval jsem ji na základě zkušeností 2 sousedů, kteří ji též vlastní již 3 roky. Bohužel se u mé vyskytla závada v záruční době a prodejce Baumax nebyl schopen ani po roce závadu odstranit nebo vyměnit za nový výrobek. Odstoupil jsem od smlouvy a od té doby jsem sekačku stejného modelu za přijatelnou cenu sháněl - až teď na MALL ji koupil

• cenově výhodný výrobek, zatím jsem se sekáním spokojená

Ukazatel plnosti
Kuličková ložiska kol

Riwall REM 3615 - elektrická sekačka 2 v 1

• výkonný motor 1500 W
• převod otáček pomocí malého klínového řemene výrazně zvyšuje točivý moment stroje (více síly i v hustší trávě) a při nárazu nože na překážku zabrání spálení motoru a tím pádem i drahé opravě
• uživatelsky přívětivá a jednoduchá obsluha
• elegantní design
• funkce 2 v 1: sběr, zadní výhoz
• lehce složitelná řidítka pro snadný transport
• centrální nastavení výšky sečení
• plastový koš s pohodlným madlem
• tichý elektrický motor
• lehká a snadno ovladatelná

Záběr

Kuličková ložiska

Podvozek
PP

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Solidní konstrukce, výkonný motor, který se hned tak nezastaví.

• cenově výhodný výrobek, zatím jsem se sekáním spokojená
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Předem bych chtěl upozornit, že při posuzování záporů této sekačky, je třeba brát v potaz třídu sekačky a její cenovou hladinu, která je přijatelně nízká.
    Klady: Cena; pro mě důležitá velmi malá váha vzhledem k šíři záběru a velkému celoplastovému koši a síle motoru; dost velká a široká kola; holé vinutí motoru není u nože vidět, jako u mé první sekačky Bosch; vhodnost převodu otáček řemenem na nůž nejsem schopen posoudit, ale doufám, že řemen vydrží; pět výšek sečení - centrálně nastavitelné; snadné vyjímání koše a obsluha sekačky. Údržba sekačky není vzhledem k jejímu provedení moc náročná - oproti sekačce Bosch, která měla větrací průduchy vybaveny ještě molitanovými filtry, které se ucpávaly a motor se přehříval.
    Zápory: Plastová konstrukce sekačky a koše trochu horší, ale vzhledem k váze se to dalo čekat; koš se plní přijatelně, ale při vyndavání zůstává na levé straně sekačky trochu trávy; uchycení nože na hřídel by mohlo být lépe vyřešeno; spouštěcí spínač - lépe řečeno páka je dost "vachrdlatá", vybočuje do stran od madla - musí se spínat (mačkat) přímo v ose madla.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v GARLAND distributor, s.r.o.

Zatím jsem použila dvakrát tento produkt a jsem spokojená

• , zakoupeno v amio.cz

• Výkoný motor
  • , zakoupeno v Nakupka.cz

• pro středně menší plochy dobrá
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

stroj plně vyhovuje mým potřrbám a pracuje bezvadně

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost se sekačkou.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v GARLAND distributor, s.r.o.

Dosud jsem měla silné, masivní sekačky, tato nová mi připadá trochu jako hračka. Je lehká ale seká, takže moji potřebu splňuje. Jak bude pracovat dál se teprve ukáže. Na malou zahrádku je dobrá.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Jednoduché sestavení, suprově lehká, vynikající pro manipulaci i pro starší osoby, seká slušně i hustší trávu, hlavně tou lehkostí jsme nadšeni
    • drobný nedostatek - na jedné straně je nutno upevnění rukojeti neustále dotahovat, nedrží, uvidíme, co to udělá při dalším používání. Ale při lehké váze sekačky to není až tak velký problém.

Prima výrobek, prima nákup