Riwall PRO RPM 4635

Motor
čtyřtaktní
Kuličková ložiska kol

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Jsem moc spokojená, jinou sekačku už nechci. Je lehká, má velká kolečka, je s ní lehčí práce mezi stromky, záhony a pod.. Seká i hodně nakrátko. Super startuje, i když mně teplá nenaskočí hned, nemám ten správný grif :). Naše minulá sekačka měla sice větší koš, ale nikdy se nenaplnil. Tato sbírá krásně až do plného koše i vysokou, hustou nebo trochu mokrou trávu. Pojezd je trochu pomalejší, ale nevadí a asi díky tomu tak pěkně sbírá. Menší nádrž, tak pozor při nalévání benzínu.
    • Nic podstatného jsem nenašla.

Perfektní sekačka za super cenu.

ještě jsem nesekal.

• , zakoupeno v Elektrochram

Pro velká kola a přijatelnou cenu. Hodnocení by bylo vhodné žádat až po delší době, po jednom sekání je příliš brzy, nedostatky se obvykle projevují později.

Typ pohonu
Motor
čtyřtaktní
Kuličková ložiska kol

• silný a tichý motor 139 cm3 se systémem OHV a snadným startováním
• nízká spotřeba, vysoký točivý moment pro práci v husté trávě
• nově tvarované šasi vyosené do strany a skloněné dopředu (jako u profesionálních strojů) pro perfektní sběr trávy a sekání i těsně u obrubníků
• moderní převodovka s dlouhou životností
• funkce 3 v 1: sběr, mulčování, zadní výhoz
• mulčovací záslepka součást dodávky
• primer-nastřikovač paliva pro snadný start
• ergonomická měkčená a výškově nastavitelná řidítka
• lehce složitelná řidítka pro snadný transport
• centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic
• první dvě pozice pro tzv. anglický trávník (velmi nízký střih)
• objemný koš s plastovým topem, signalizací naplnění, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (vhodné pro alergiky)
• tkanina koše s různě propustnými vrstvami zaručuje výborný sběr i při nízké propustnosti prachu (vhodné pro alergiky)
• kuličková ložiska pro minimální odpor

Technické parametry:

180/200 mm

Objem olejové náplně
0.6 l

Filtr
dvojitý (pěnový + papírový)

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Nic podstatného jsem nenašla.

Perfektní sekačka za super cenu.

ještě jsem nesekal.

• Jak už jsem psal (Při nastartování když je motor ještě studený,sekačka vynechává ,asi tak po 5 minutách běží motor v celku v pohodě,občas si to ještě škubne.Sekačku jsem dal reklamovat,trvalo to asi tři týdny,v protokolu bylo napsáno,po vyčištění svíčky vše ok,už jsem vyměnil 2 svíčku a stále to vynechává,dokonce jsem přehodil svíčku s trakturku ,kde běží motor v pohodě,a sekačka stále vynechává,tak že hurá na druhou reklamaci.) Sekačku jsem přivezl domů z reklamace,reklamace byla zamítnuta

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Elektrochram

• Sece dobre,dobry pojezd.
    • -Rychloupinaky na madlech po druhem sekani upadly,velka spotreba oleje,neustale zanesena svicka,dokonce je zaneseny od oleje i filtr.Nejde nastartovat,kde to hraji na spatnou udrzbu,i kdyz na zimu olej i benzin vypusten.Vydrzela rok.Zrejme spatny kus.

Nakup bych uz neopakoval.

• , zakoupeno v Elektrochram

po doplnění kapalin na první zatáhnutí nastartováno

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Cena výrobku, i provedení.
    • Vyšší váha a i vyšší pojezdová rychlost.

• malá,skladná
    • vynechává motor

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Srovnatelná z křovinořezem i vysoká tráva bez problémů

• Za dobrou cenu výborná sekačka

Pro moji potřebu posekat 600 m je to ideální sekačka.
    Jsem naprosto spokojen po všech stránkách.