Stiga Collector 40 E

40 l
elektromotor
Boční výhoz

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• I po roce funguje jak má. Příjemně lehká a obratná. Koš tak akorát. Trávu sbírá také dobře. Co chtít po sekačce víc?
  • , zakoupeno v Bartoš Nářadí

• lehká
    • dostatečný výkon i na vyšší trávu (než jsem koupil, tak tráva přerostla)
    • zdá se kvalitní zpracování
    • pěkně plní koš, i když jsem zatím sekal jen za většího sucha
    • sestavení je jednoduché, vystačíte s křížovým šroubovákem

Zatím jsem sekal jen jednou, takže nemohu hodnotit výdrž a kvalitu zpracování.
    Sekačka má dostatek výkonu a je lehká, výborně se s ní manipuluje. Koš má příjemné madlo, za které se dobře nese.

• , zakoupeno v Hitmarket.cz

Zatím je leden, takže nelze otestovat při sečení. Zpracování sekačky je velmi dobré, technické parametry taky a už mám jeden výrobek stejné značky, se kterým jsem velmi spokojený několik let, takže předpokládám, že budu spokojen i s touto sekačkou.

Typ pohonu
Objem koše
40 l
elektromotor
Boční výhoz

Nová sekačka pro rok 2014. Základní model elektrické sekačky se záběrem 40 cm, motorem o výkonu 1 400 W a sběracím košem o objemu 40 litrů.

Elektrický

Typ / zdroj 230 V

Výkon (kW/HP) 1400 W

Otáčky (počet/min.) 3400

• Jenom vzhled, nic víc !
    • NAPROSTÝ ŠROT !!! Vše, opravdu celá sekačka i komponenty vyrobené v Číně a odpovídá tomu celková kvalita !

NEDOPORUČUJI !!! Stiga Collector 40 E

Po 35 hodinách provozu na opravdu pěstěném krátkém trávníku
    se rozpadl motor. Po demontáži zjištěno, že hlavní ložisko z Číny se rozpadlo a tím bylo poškozeno ostatní v celkové hodnotě přesahující cenu nové sekačky. Nejhorší kvalita co jsem zažil. Stigu již ani náhodou a ani omylem. Je to Čínský šrot !!!

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• Výborně plní koš, dobře seká.
    • Někdy samovolně "přeskočila" nastavená výška.
    • Nutné čistit pěnový filtr pod kapotou, jinak se spálí motor.
    • Otvory nasávající vzduch se snadno zanášejí.
    • Z tohoto důvodu mi vydržela jen do doby těsně po záruce.
  • , zakoupeno v Bartoš Nářadí

• lehká
    • dostatečný výkon i na vyšší trávu (než jsem koupil, tak tráva přerostla)
    • zdá se kvalitní zpracování
    • pěkně plní koš, i když jsem zatím sekal jen za většího sucha
    • sestavení je jednoduché, vystačíte s křížovým šroubovákem

Zatím jsem sekal jen jednou, takže nemohu hodnotit výdrž a kvalitu zpracování.

• Váha
    • Výkon
    • Výdrž

Sekačku mám již třetím rokem. Absolutně nerozumím těm, kteří píší recenze po prvním použití, nedej bože ty, kteří sekačku ještě nepoužili, protože je leden a už jí dávají 90%!!!!!!!! Jestli se zde najde někdo, kdo by mohl toto vysvětlit, rád si ho poslechnu.
    Nicméně mám trávník 100m2, proto jsem zkusil nejdřív sekačku elektrickou a levou. Nechci tvrdit, že je špatná, ale s hustým a kvalitním trávníkem má na nejnižší stupeň setkání výrazný problém. Nestačí sbírat. Musím trávník setkat na dvakrát. Jelikož mě to baví, tak ji stále ještě mám, ale až doslouží, určitě půjdu do silnějšího a kvalitnějšího modelu.

• , zakoupeno v Hitmarket.cz

• , zakoupeno v STIGA-SHOP.cz

• Tichý, vyrovnaný chod motoru, dostatečná síla, kvalita provedení
  • , zakoupeno v E-ZAHRADA.cz

perfektni,lehka,super

• Pozor tato sekačka neseká hustou trávu. Co poseká nalepí se na buben a pak posekaná tráva vypadává zpátky na trávník.

Noční můra.

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• manipulace

Naprostá spokojenost