AL-KO 470 BRV

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• velká zadní kola
    • silný motor
    • boční výhoz

Vybíral jsem na základě dTestu a byl to dobrý kup.

• Výkonný motor, velká pojezdová kola, dobré plnění koše
    • pojezd bych ocenil rychlejší, na členitější zahrady trochu těžká (cca.37 kg)

spokojenost

• funkční a bezporuchové

se sekačkou již jsem měl zkušenosti a jsem s ní spokojený.

Typ pohonu

• Výkon (W) (kW): 2.4
  • Obsah motoru (cm3): 190
  • Záběr (cm): 46
  • Objem sběrného koše (l): 70
  • Zpracování trávy: boční výhoz; mulčování; sběr do koše
  • Doporučená plocha sečení (m2): 1400
  • Regulace rychlosti sekačky: ano, nezávisle na otáčkách
  • Min. výška sekání (mm): 30
  • Max. výška sekání: (mm): 80
  • Pohon kol : s pohonem zadních kol
  • Kuličková ložiska kol: ANO
  • Komfortní model, navíc s plynulým pohonem zadních kol a kontrolou rychlosti.
  • pro travní plochy do: 1400m (2)
  • šířka záběru: 46 cm
  • výška střihu: 30-80 mm
  • nastavení výšky střihu: centrálně, 7 poloh
  • motor: Briggs&Stratton Series 625
  • zdvihový objem: 190 ccm
  • pohon kol: plynulý - kontrola rychlosti
  • tělo sekačky: ocelový plech
  • obsah sběrného vaku: 70 l
  • Průměr kol (mm): vpředu/vzadu 200 / 280 kuličková ložiska
  • Širší je lepší: Nové, široké „obutí“ s kuličkovými ložisky šetří trávník a zaručuje optimální jízdní komfort. Hnaná XXL zadní kola (průměr 280 mm) zajišťují velmi dobrý tah i ve vysoké trávě.
  • Centrální nastavení výšky: Jediným pohybem pohodlně změníte výšku sečení – centrálně a s opravdu překvapující lehkostí lehce pomocí pružiny.
  • Optimální pracovní výška: Držadlo sekačky lze nastavit do optimální polohy podle individuální tělesné výšky uživatele. Je praktické při skladování v garáži.
  • Podle přání seče nebo mulčuje: Mulčovací klín nasadíte jednoduše bez nářadí a jemně posečená tráva je jako přírodní hnojivo zapracována do trávníku.
  • Ukazatel naplnění koše: Koš má aerodynamické vedení vzduchu pro optimální plnění. Automatický ukazatel vás včas informuje o jeho naplnění a díky speciálnímu tvaru koš vyprázdníte jednoduše a beze zbytků
  • Dokonalá aerodynamika: Dokonalá aerodynamika vedení vzduchu umožňuje naplnění velmi velkého sběrného koše až po okraj a rovněž perfektní sestřih trávníku – zejména vlhkého!

Přehled výhod

• sečení, sběr, posečené trávy, mulčování, boční vyhazování
  • pohon XXL zadních kol
  • dobře pohyblivá i ve vysoké trávě
  • vynikající sečení a sběr díky aerodynamickému tvaru těla sekačky
  • sériově komfortní balíček: výkonný benzinový motor, individuálně nastavitelné držadlo, centrální nastavení výšky sečení, díky vyosenému bubnu sekačky možnost sečení až k okrajům trávníku, velmi velký sběrný koš s automatickým ukazatelem naplněnosti

Rozměry výrobku:

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• velká zadní kola
    • silný motor
    • boční výhoz

Vybíral jsem na základě dTestu a byl to dobrý kup.

• Výkonný motor, velká pojezdová kola, dobré plnění koše
    • pojezd bych ocenil rychlejší, na členitější zahrady trochu těžká (cca.37 kg)

spokojenost

• funkční a bezporuchové

se sekačkou již jsem měl zkušenosti a jsem s ní spokojený.

• Průběh testu sekačky AL-KO Silver 470 BRV Premium, která dosáhla celkového hodnocení 93% a umístila se na 4. místě. Rozsáhlejší slovní hodnocení naleznete ve videu.

Zobrazit video recenzi

• Oddělená rychlost pojezdu a otáček
    • Snadná manipulace
    • Tichý chod
    • Velký koš
    • Záruka 6 let
    • Vysoká pořizovací cena

Sekačku mám již rok a jsem s ní velice spokojen. Samozřejmě, že jsem hodně přemýšlel, jestli potřebuju stroj za takovou cenu, ale svého rozhodnutí nelituji.

• , zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• Sekačku jsem vybral na základě hodnocení dTestu a také na základě doporučení pracovníka obchodu.
    • Zatím jsem velmi spokojený, sekačka pracuje dobře, obsluha snadná.
    • Sběrný koš pojme relativně velké množství trávy.
    • Návod na montáž a zprovoznění by mohl být srozumitelnější..
    • Trochu jsem "zápolil" s nasazením zadní krytky.
    • Maximální rychlost pojezdu by mohla být o něco vyšší.

Kvalitní sekačka za přijatelnou cenu. Doufám, že bude dlouho sloužit.

• tichý chod, odělená regulace otáček a regulace pojezdu
    • naprosto nevyhovující nůž, který pruží a ohýbá se
    • špatné startování s příliš pro ženu velkou silou....chytne napotřetí

je to moje třetí sekačka a zatím nehorší....nesnáší vlhkou trávu,během sekání se mi pravidělně ohne nůž a drhne o trávník..peru se se startováním....

• kvalitní výrobek
    • cena : 8881Kč , koupeno mimo ČR
    • má už systém Ready start, nastavitelnou regulaci otáček motoru, nastavitelná výška držadla je super. regulovaný pojezd-nádhera,
    • neměla přípojku na mytí , držák na pivo a počítadlo motohodin,už to má, jinak nic.

startuje,seká a je tichá, zde v referencích je vše popsáno , opakoval bych se.
    po dvouměsíčním hledání : I'm happy. Vyměnil jsem standartně dodávaný nůž za trojramenný sekací nůž od české firmy Abbecon,váha 1,9 kg,síla plechu 4mm,působí jako setrvačník,parametry poskočily o třídu výše. Doporučuji zakoupit tento nůž,dělá se na všechny typy sekaček,cena vč.poštovného 705 kč.

• nastavení rychlosti pojezdu *super věc*
    • silný motor poradí si i s trávou 1metr
    • tráva je perfektně rozsekaná a nemusí se nic shrabovat

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• pojezd s variátorem je velice pohodlný
    • zatím jsem neobjevil žádné neodstatky ve funkčnosti
    • montážní návod - docela nepřehledný, nejlepším návodem byla fotka složené sekačky na krabici

doporučuju