Ambrogio L400 Elite

Popis robotické sekačky Ambrogio L400 Elite

• Vhodný pro plochy až do 30000 m2
    • State-of-the-art bezkartáčové motory
    • Šířka záběru je 84 cm
    • Rotační žací kotouče, které se přizpůsobují

terénu * Lze naprogramovat pomocí klávesnice nebo dotykové obrazovky konzole (volitelné)

• Alarm
    • Proměnná rychlost pohybu
    • Self-programing (rozpoznání posečené plochy)
    • Carbon Line 400 Elite je určen pro velké plochy

až do 20.000 m², jako jsou parky, golfová hřiště nebo fotbalová hřiště. * Tento model má 3 žací kotouče, 2 z nich jsou umístěny na pohyblivých ramenech, což umožňuje sekání trávníku i na velmi nerovném povrchu. * Carbonový kryt se liší od ostatních modelů nejen vzhledem a velikostí ale také elegancí a činí model

Carbon Line 400 Elite nejatraktivnějším modelem. * Speciální tvar zadních kol (patentováno) umožňuje stroji pracovat i na mokrém povrchu. * Carbon Line 400 Elite může být naprogramován pomocí klávesnice nebo dotykové obrazovky - konzole (volitelné příslušenství).

Parametry robotické sekačky Ambrogio L400 Elite

• Počet posečených travnatých ploch: 4
    • Šířka nože: 84 (3 x 29) cm
    • Výkon sekacího motoru: 3 x 35 Ncm
    • Hlučnost:: 80 - 65 dB (A) Max-Std
    • Otáčky nože: 4000-3000 ot/min (Max-Std)
    • Pojezdová rychlost: 30 m/min
    • Délka obvodového kabelu: 0 m
    • Upevňovací hřebíky: 0 ks
    • Hmotnost Robot + baterie: 49 Kg

1zákazník doporučuje produkt

• Včera mi to vzalo auto i s garáží.
      • Jezdím na něm do školy.
      • Rychlejší jak jezdit autobusem.
      • Vůbec to není drahé.
      • Vyvrtalo mi to díru do baráku a od té doby mi tam chodí myši..
      • Moc hlučný k tomu abych vystrašil sousedy.
      • Dokáže posekat i sníh.
      • Jezdím s ním nakupovat.
      • Dokáže udělat pěkné ornamenty do hlíny.

Někdy se může využít na hledání pokladů.. Stačí si to zapnout a sednout si na to.

• obsadili ji na nový film Batman Arkam S*it
      • podtlakem tahá krtky ze země (i uprchlíky 1 m po zemí)
      • jezdí na svůj vlastní fúzní reaktor
      • díky své aerodynamice může sekat při 320 Km/h
      • jezdím na něm do práce
      • vypadá jak Bugatti - je levnější
      • posekal mi i můj les na zátop - rychlé a levné
      • jde používat jako podnožka, ale usekne vam nohy
      • když ho otočíte odletí jak vrtulník
      • jde použít jako velmi spolehlivý mixér na domácí smoothies - nebo ho rovnou pošlete na ovocný strom
      • za 2,5 h udělá kruhy v obilí v 5 hektarovém poli
      • když chci sehnat palivo, tak po mě de pentagon jestli náhodou nedělám atomovku
      • pro palivo si jede do Černobylu
      • posekal mi i dva psy a kravku
      • když ve vysoké rychlosti narazí do baráku, proseká se dovnitř
      • posekal mi kůlničku na dříví
      • když omylem zapnete mod apokalypsa, seká i okolní zvířata včetně obyvatel

Je to spolehlivá mašinka za dobrý peníz, skvělá pokud chcete vyvraždit sousedství nebo kácet les. Tento produkt proto doporučuji zkušeným lesníkům.

• Poseká všechno na co najede
      • Stačí krmit 2x denně
      • Jezdim na tom do školy
      • Dobrý pro židy
      • Dá se na tom sníst oběd
      • Používám to jako holící strojek
      • Poslal jsem to na tchýní
      • Splnilo to svůj účel
      • Nepotřebuju na to řidičák
      • Useklo mi to péro
      • Hledal jsem ho pak hodinu a společně jsem ho pak přišili ale trochu nakřivo a kratší
      • Zabilo mi to králíky na zahradě
      • Ani se to neomluvilo
      • Neposlouchá na oslovení Alík
      • V noci mi to ujelo a už se to nevrátilo

Dobrý na tchýni