Black & Decker 36V CLMA4820L2

Boční výhoz
S rychlonabíječkou
Nastavitelná rukojeť

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Sekačka kterou jsem zakoupil je přesně to co jsem potřeboval.Lehká a výkonná.

Koupil jsem přesně to co jsem potřeboval.
    Sekačku jsem vyzkoušel,a mohu ji každému doporučit.

Typ pohonu
Zadní výhoz
Boční výhoz
S rychlonabíječkou
Nastavitelná rukojeť

Rotační sekačka aku. CLMA4820L2 Black&Decker 3 v 1 Mulčování, sběr do koše a boční výhoz. Snadné vyprazdňování 50L sběrného vaku na trávu. 7 poloh pro centrální nastavení výšky sekání. Skládací rukojeti pro snadné a pohodlné uložení v malých prostorech. Integrovaná rukojeť pro snadné zvedání a přenášení. Robustní 48 cm základna je ideální pro sečení větších trávníků.

Technické specifikace:

• Hmotnost: 26 kg

• - snadná manipulace
    • - velmi lehká
    • - snadná výměna baterie

Sekačka je lehká, vhodná i pro ženy či starší lidi. Je s ní velice snadná manipulace, výměna baterie je i pro méně technicky zdatné jedince jednoduchá. Vřele doporučuji!

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Sekačka kterou jsem zakoupil je přesně to co jsem potřeboval.Lehká a výkonná.

Koupil jsem přesně to co jsem potřeboval.
    Sekačku jsem vyzkoušel,a mohu ji každému doporučit.