Brill Basic 40 E

43 l
Motor
elektromotor

• , zakoupeno v ZTGronych

• Výborná sekačka, jen škoda, že se patrně nebude již vyrábět.

Sekačku Brill hattrick jsme měli od r. 1998 a niky nás nezklamala. Proto pokračujeme ve stejné značce.

• , zakoupeno v Zahrada a nářadí

• Motor: Elektro 230 V
  • Výkon: 1400 W
  • Šířka záběru: 40 cm
  • Šasi: vysoceodolný PP plast
  • Technika sečení: celistvý, přímý nůž
  • Uložení kol: kluzná ložiska
  • Nastavení výšky střihu: centrální, 6-stupňové, 28-68 mm
  • Sběrný koš: 43 l
  • Doporučená plocha sečení: 600 m2

Otestovaná základní řada

Osvědčená kvalita materiálu, vysoký výkon spolu s robustní vyzrálou technikou patří k charakteristickým znakům sekaček řady Basic.

Sekačka BRILL Basic 32 ED byla vyhlášena vítězem testu mezi 15-ti různými sekačkami a ohodnocena známkami "dobrý" (STIFTUNG WARENTEST) resp. "velmi dobrý" (Heimwerker Test).

Oceněna byla mj. její snadná ovladatelnost a obsluha.

V této kategorii nejmenších elektrických sekaček poutá pozornost především svou možností centrálního plynulého nastavení výšky sečení.

• , zakoupeno v ZTGronych

• Výborná sekačka, jen škoda, že se patrně nebude již vyrábět.

• , zakoupeno v Zahrada a nářadí

• Historie a zkušenost byla pro mě důležitým faktorem.Seče v pohodě
    • nejvíce naštve, když zjistíte, že návod je shodný s AL-KO 40E, vyrobený také v PL.Takže pro mě zklamání.
    • tenký plast
    • Složení chce zručnost, obzvláště tenká pérka krytu
    • ještě jsem nazačal sekat, nasadil pérka krytu a už je vidět, že zelený plast začíná bělat pnutím.

jelikož jednu sekačku Brill jsem používal 10 let a srovnával s ní i terén, nakonec nýtoval plast a nastavoval plechem- dodnes v pohodě, rozhodl jsem se pro elektr.model.Zklamání - plast je tenký, ostré hrany.Při otevření krabice rozbitý protikus spínače - plast utržený.Reklamace neuznaná.Doporučuji vše rozbalit na prodejně.Kolečka jak kočárek pro panenky.nejraději bych ji vrátil, ale protože jsem ji chtěl reklamovat za poškození, už to nejde.protikus se dá sehnat do 100koruny.
    Dnes jsem náhodou viděl AL-KO 40E.Rozdíl jen v barvě.není zelená, ale šedá, jinak totálně shodná a navíc, plasty mají lepší zpracování a madlo má POLOHOVÁNÍ, což u Brillu není.