Fieldmann FZR 2020 E

450 m2
Zadní výhoz
Boční výhoz

• Na běžný trávník dostatečná. Relativně tichá a lehká
    • Trochu složitější montáž, museli jsme shánět náhradní závlačku za tu, co jsme zlomili.

Kupovali jsme babičce, aby to bylo lehké na manipulaci. Což splňuje. Žádný kombajn to není, ale na běžné posečení stačí.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Snadno ovladatelný, lehký. Dostatečně výkonný 1200W, v příslušenství druhý nůž, rukavice. Snadné sestavení během pár minut. Nastavení výšky sekání je otázkou minuty.
    • K dokonalosti stroje by prospěla možnost výškového nastavení rukojeti.

Stroj je poměrně výkonný, vhodný pro menší zahradu 400m2)
    Zatím v provozu pár dnů, s přestávkami - bez problémů
    Obsluha jednoduchá, vyhovuje účelu.
    Jednoznačně doporučuji, i když na základě krátkodobé zkušenosti.
    Dobrá cena, dostačující výkon, dobré reklamační podmínky, zejména doprava zdarma do servisu a zpět v případě uznané reklamace.
    Stroj je vhodný pro zahrádkáře s menším pozemkem.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Seče trávu :-) Provedení se tváří kvalitně, pevné plasty, jednoduchá obsluha..
    • Zatím žádné

Sekali jsme zatím dvakrát a vypadá to, že sekačka splňuje účel. Máme malou zahradu, takže ideál. Je lehoučká, takže i tříletý syn si s ní poradí...

Typ pohonu
Velikost sečené plochy
450 m2
Zadní výhoz
Boční výhoz

Zahradní rotační elektrická sekačka FZR 2020 E s elektromotorem o příkonu 1200 W od značky Fieldmann.Doporučená plocha pro sečení se sekačkou FZR 2020 E je 450 m2.

Technické parametry:

Příkon elektromotoru 1 200 W

Záběr sečení 32 cm

Nastavení výšky sečení ve 3 polohách - 25/43/62 mm

Textilní koš o objemu 30 l

Madlo v těžišti sekačky pro snadnou manipulaci

Sklopné madlo pro snadné skladování

Hmotnost 10 Kg

Doporučená plocha sečení 450 m2

• Na běžný trávník dostatečná. Relativně tichá a lehká

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• K dokonalosti stroje by prospěla možnost výškového nastavení rukojeti.

Stroj je poměrně výkonný, vhodný pro menší zahradu 400m2)
    Zatím v provozu pár dnů, s přestávkami - bez problémů
    Obsluha jednoduchá, vyhovuje účelu.
    Jednoznačně doporučuji, i když na základě krátkodobé zkušenosti.
    Stroj je vhodný pro zahrádkáře s menším pozemkem.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Zatím žádné

• Pokud patříte mezi milovníky přírody, kterou chcete náležitě ochraňovat, měli byste si pořídit zahradní sekačku Fieldman...

Zobrazit celou recenzi na www.covybrat.cz

• , zakoupeno v Electro World

sekačka byla pro mou známou

• , zakoupeno v Elektro KVART

super za ty prachy

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• Lehka,ticha,vrele doporucuji na mensi plochy,jednoducha skladacka,a jeste za ty prasule :-)

Spokojenost

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• dělá co má
    • zatím nic

Sekačka za ty peníze ujde. Mám ji krátce, tak na podrobnější hodnocení je brzy.

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

• poměr kvalita cena
    • zatím nic podstatného jsem nenašel

zatím v pohodě

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• Nevěřila jsem, že zvládne posekat tu naši přerostlou džungli....zvládla to na výbornou a ani se nezadýchala