Fieldmann FZR 4003-BH

Boční výhoz
Nastavitelná rukojeť

• Manipulace
    • Cena-výkon
    • Snad jen seřizování výšky sekání, ale seřídil jsem na moje použití a víc nepoužívám. Jinak je to otázka 3minut.

Sekačku jsem kupoval jako druhou na různé dosekávky trávy okolo stromů v rohách a hůř přístupných místech apod. pro její lehkost a pohodlnou manipulaci. Na to je naprosto super.

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• dobrý poměr provedení k ceně sekačky

Nejsem schopen dokonalejšího hodnocení pro krátkou dobu užívání. Předpokládám, že svou kvalitou a provedením sekačka bude i po delší době odpovídat mojím představám na občasné sekání cca 200 m2.
    Volba pro sekačka FZR 4003-BH padla s ohledem na cenu sekačky. Pořízení dražšího a technicky kvalitnějšího výrobku vzhledem k výše uvedeným potřebám nepovažuji za nutné. Neznámou je pochopitelně poruchovost a životnost sekačky s ohledem na konstrukční provedení (objem motoru, plastový rám, ...).

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Vyhovuje mým potřebám - malá zahradka. Kvalitní zbozi za dobrou cenu.

Typ pohonu
Materiál koše
s látkovým košem
Boční výhoz
Nastavitelná rukojeť

Benzínová rotační sekačka bez pojezdu, s motorem OHV, 99cm3, 1,5kW, se sečným záběrem 40 cm, nastavením výšky na 3 pozice. Sběrný koš: 40l, Váha 19 kg, Sklopné madlo.

FZR 4003-BH Benz.sekačka 40cm FIELDMANN

Benzínová rotační sekačka bez pojezdu

Motor: OHV, 99cm3, 1,5 kW

• Cena-výkon

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• dobrý poměr provedení k ceně sekačky

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Vyhovuje mým potřebám - malá zahradka. Kvalitní zbozi za dobrou cenu.

• , zakoupeno v ZAHRADA JEŽEK

• jednoduchý stroj....
    • nízký výkon motoru
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Ok startuje, tichý chod seká.
    • Nastavení výšky posevu, každé kolečko zvlášť klíčem.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Opravdu jen na malou zahrádku.....
    Jinak poměr výkon cena je uspokojující

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Po hodině práce se sekačka zastavila a muselo se čekat do druhého dne až "vychladla". Ale při příchodu k sekačce byl cítit benzin a pod vlastním motorem byla v ohybu šasi benzínová louže. Musela se hadrem vysát. Při bližším ohledání jsem zjistil, že teče přívodní gumička ke karburátoru. Byla zteřelá. Kdybych nastartoval, pravděpodobně by došlo k požáru. Nelichotivý závěr ať si udělá každý sám. Samotný onlineshop za to asi nemůže, spíše výrobce.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení, kde s Vámi vyřeší vše k Vaší plné spokojenosti.
    ONLINESHOP.CZ

• Vyborný poměr cena výkon

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

koupeno v lednu, sekačka je lehká ale se startováním to bude zřejmě horší, bylo vyzkoušeno startování za nižších teplot , no uvidíme v sezoně jak se osvědčí , kupovala jsem abych nemusela tahat kabel,

• , zakoupeno v F-store.cz

Pokud budete objednávat,pozorně si zjistěte,kde je nejbližší servis,z důvodu reklamace!Já mám servis nejblíže 70km.Takže po nalití benzínu a oleje,vše podle návodu,sekačka nastartuje a hned chcípne!!!
    Když budete reklamovat musíte vše dát do původního stavu/což těžko,když tam byl benzín x olej/potom zabalit do původního obalu,odeslat nebo dovést!!!
    Takže neseču,sekačku mám u nás v servisu nevím zatím na kolik to příjde a jestli to vůbec dají dohromady.
    Takže heslo dnes objednáte,zítra sečete,je šité na míru!!!
    Včera jsem sekl sekačkou od sousedů,paráda!!!