Fieldmann FZR 5611-B

TOP 22 v kategorii Sekačky

Fieldmann FZR 5611-B

Benzínovou sekačku FZR 5611-B pohání silný čtyřtaktní motor OHV, nabízí nastavitelnou výšku sekání a nechybí jí ani funkce pojezdu...
9 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 076 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta349 Kč99 % • 115 553 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek299 Kč98 % • 5 170 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma95 % • 39 401 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč95 % • 3 553 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč95 % • 431 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 4 121 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta590 Kč90 % • 1 966 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 226 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta189 Kč92 % • 511 996 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 556 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 246 760 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta289 Kč95 % • 10 609 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Sekačka Fieldmann FZR 5611-B s výkonným čtyřtaktním motorem a záběrem sečení 56 cm hravě zvládne posekat i zarostlejší travnaté plochy o rozloze až 2 000 m². Pohyb v náročnějším terénu vám usnadní funkce pojezdu, přičemž výšku sečení lze nastavit centrálně pomocí páčky v rozmezí 25-75 mm. Sekačka zvládne hned 4 funkce - sběr trávy do koše, mulčování a zadní či boční výhoz trávy. Hladkou jízdu obstarávají odolná plastová kolečka uložená na kuličkových ložiscích a nechybí ani výškově nastavitelné madlo s antivibrační rukojetí. Součástí je i velký sběrný koš na trávu o objemu 75 litrů.

Robustní a výkonná sekačka

Díky výkonnému čtyřtaktnímu benzínovému motoru OHV s objemem 196 cm³ má sekačka dostatek síly pro spolehlivou a precizní práci v jakémkoliv terénu. Bytelný ocelový podvozek navíc tomuto modelu dodává mimořádnou pevnost a odolnost.

Typ pohonu
Kuličková ložiska kol

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• 56cm seká
  • , zakoupeno v TIVIS.cz

Kvůli tomu, že jsem chtěl i originální olej a ten jsem měl objednaný jinde a doručení se trošku protáhlo, tak jsem sečení, jako takové ještě nezkoušel, ale odzkoušel jsem sekačku jenom tak, 3x jsem napumpoval benzín, jak je uvedeno, zatáhnul za šňůru a na první šum to jelo, a ještě kus ta košem jsem cítil foukání do koše, myslím , že bude dobře posečenou trávou plnit koš, což je první věc důležitá pro pěkně posečený trávník. Ostatní je jak uvádí výrobce výkonný motor, když jsem se tak na to díval , je to něco jako vylepšený motor Honda. Více uvidím cca za 14 dní . Ale myslím, že bude o moc lepší, než moje minulá sekačka osazená motorem B&S 190ccm a prý vylepšeným startováním, kde hned při prvním sečení se mi podařilo najet na zbytek koberce a hned ohnutá hřídel. Tato startuje lépe a i ten chod motoru a vyfukování snad o 100% lepší .

• , zakoupeno v planeo.cz

Zadní výhoz
Boční výhoz
Kuličková ložiska kol

Centrální nastavení výšky střihu

Pomocí této výkonné benzínové sekačky snadno udržíte v kondici i zarostlý trávník s vysokým porostem. Výška sečení se nastavuje centrálně pomocí páčky, přičemž k dispozici máte 6 přednastavených výškových úrovní v rozmezí od 25 do 75 mm.

Centrální nastavení výšky střihu

Systém sečení 4 v 1

Sekačka FZR 5611-B umožňuje hned čtyři režimy sečení. Prvním je sekání se sběrem trávy do 75litrového koše. Pokud koš odeberete, bude sekačka fungovat v režimu zadního výhozu trávy, případně lze použít deflektor pro boční výhoz. Nechybí ani funkce mulčování, kdy zbytky posekané trávy zůstávají v trávníku jako hnojivo.

Systém sečení 4 v 1

Maximálně pohodlné ovládání

Práce se sekačkou je velmi pohodlná díky výškově nastavitelnému madlu s měkčeným potahem tlumícím vibrace. K pohodlnému ovládání motoru a pojezdu sekačky potom slouží dvojice pák přes celou šířku madla. Při sekání jistě oceníte i panel s přihrádkou, do které si můžete odložit drobnější předměty.

Maximálně pohodlné ovládání

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 305 recenzíDalší informace

Benzínová sekačka s pojezdem, šířka záběru 56 cm, motor: OHV, 196cc, 3.5 kW, systém sečení 4 v 1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování. Výška sečení: 25 - 75 mm, 6 pozic nastavení výšky.

Benzínová sekačka Fieldmann FZR 5611-B patří mezi nejvýkonnější a nejlépe vybavené sekačky Fieldmann. Sílu pro spolehlivou a precizní práci v jakémkoliv terénu jí dodává výkonný čtyřtaktní motor OHV (196 cm3/3,5 kW).

Stroj se záběrem 56 cm tak snadno zvládne posekat i hustší nebo delší trávník o velikosti až 2000 m². Ocelový podvozek modelu FZR 5611-B dodává stroji mimořádnou pevnost a odolnost. Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou do 6 úrovní pracovní výšky (25–75 mm). Samozřejmostí modelu je jedinečná funkce 4 v 1, která umožní rozhodnout se, jak naložit s posečenou trávou. Kromě sběru trávy do sběrného koše či mulčování je možné trávu vyřádkovat za sekačkou nebo ji odhodit do boku. Objemný sběrný koš (75 l) se plní delší dobu, a tak není třeba jej co chvíli vysypávat.

Snadné ovládání motoru i pojezd sekačky pohodlně zajistí dvojice pák přes celou šířku madla. Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích. Komfort při práci zajišťuje měkčený potah madla tlumící vibrace. Sekačka je vybavena panelem s přihrádkou na drobnosti. Integrované přední madlo usnadňuje manipulaci se strojem při čištění.

TECHNICKÉ PARAMETRY

• Motor: OHV, 196cc, 3.5 kW
  • Šasi sekačky: Ocel
  • Záběr sečení: 56 cm
  • Systém sečení 4 v 1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování
  • Centrální nastavení výšky sečení - 6 pozic
  • Výška sečení: 25-75 mm
  • Sběrný koš: 75 l
  • Kola uložená na kuličkových ložiscích
  • Přední kola 200 mm, zadní kola 280 mm

• , zakoupeno v planeo.cz

• Široký záběr, silný pojezd
    • Nevím

Parádní stroj v poměru výkon cena

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v F-store.cz

• Velký záběr
    • Velká kola
    • Velký koš
    • Možnost mulčování
    • Držák na pivo :D
    • Sekačka je dodávána bez oleje a není ani součástí balení. Není to ale žádný velký problém si olej koupit.

Za málo peněz hodně muziky. Jiné značky v téhle výbavě tak 15k+. I přes prvotní dojem, že je docela těžká a velká, se s ní dobře manipuluje po zahradě i kolem překážek. Jsem velice spokojený a oproti původní sekačce s 46cm záběrem a 40l košem sekám za poloviční čas.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

super sekačka, velký rádius pokosu, tichá a hlavně malá spotřeba benzinu

• , zakoupeno v tipa.eu

• Zatím jsme sekačku vybalili a trochu vyzkoušeli, bytelný elegantní stroj, žádné šustítko, silný motor, jezdí úplně sama :-)

Zatím spokojenost bez výhrad.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Hodně dobrá sekačka, velký záběr a hlavně moc dobrá cena proti předraženým sekačkám od konkurence, prostě jsem spokojen.
  • , zakoupeno v APOLLOs.cz

• Zkouška dopadla za 1 hlavní sečení je na pořadu dne ale věřím že to bude skvělé

Žádný

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• velký koš

Krátká doba na hodnocení, ale zatím velká spokojenost, ovládání, výška sečení, mulčování - zatím bez problému

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dokáže ovládat a sekat i 9 let syn, na můj vkus pojezd trošku rychlý. Jinak super zvládá i vysokou tráv.u
    • Opravdu dotáhnout všechny šrouby na krev, při prvním sekaní dva ztraceny, nahrazeny ze starý sekačky