HECHT 1638R

Elektrická sekačka na trávu se záběrem 38 cm. Příkon 1600 W. Objem koše 45 l. Bez pojezdu. Sekačka je vhodná pro sečení ploch do cca 750 m2. Výhody • Motor s vysokým točivým...
2 699 Kč

Boční výhoz
Kuličková ložiska kol
Nastavitelná rukojeť

• , zakoupeno v Haus Spezi

výhoda : lehce přenosný,silný motor,tenkrát dobrá cena.

• , zakoupeno v Jarabák.cz

• Sekačka byla sestavená, bylo zapotřebí sestavit jen zběrný koš.
    • Horší sběr posekané trávy

Sekačka došla v sestaveném stavu, bylo zapotřebí sestavit jen koš.
    Sekačka má horší sběr posekané trávy občas jí dost zůstává a co je pravidlem po straně zůstává trochu viditelný proužek trávy.
    Koš na sběr trávy působí chatrným dojmem - uvidím časem, taky má větší propustnost posekané trávy, vně koše.
    Připojení kabelu - zcela nevhodné - tady se šetřilo.
    V porovnání z předchozí GARDENA V37 - manipulace je obtížnější - (ale je to jiná cenová relace). U gardeny byl problém motor - když odešel druhý v téměř nové ceně této sekačky, volba byla jasná, i přes její negativa za tu cenu pokud vydrží déle jak předchozí budu spokojen.
    Hlučnost mi připadá stejná jako předchozí.

• , zakoupeno v AZTechnika.cz

Zadní výhoz
Boční výhoz
Kuličková ložiska kol
Nastavitelná rukojeť

• Motor s vysokým točivým momentem
  • Sekačka vyniká na menších plochách, kde je díky své váze velice obratná
  • Nastavení výšky sekání (5 pozic)
  • Vhodná pro sečení ploch do velikosti 750 m2
  • Aerodynamická klapka kontroly naplnění koše
  • Pohodlná měkčená madla, která zvyšují uživatelský komfort při práci
  • Uživatel ocení snadnou údržbu a obsluhu
  • Plastový koš s madlem Vám umožní snadné vysypání trávy
  • Madla se dají rozložit, tím dosáhnete snadnějšího transportu i skladování
  • Zadní výhoz
  • Moderní vzhled

HECHT 1638 R je elektrická sekačka bez pojezdu s motorem o příkonu 1600 W a vysokým točivým momentem. Při záběru 38 cm je tato sekačka vhodná pro sečení ploch do velikosti 750 m2. Výška zdvihu je snadno nastavitelná pomocí jedné páky v rozmezí 25 - 65 mm.

Šasi je zhotoveno z plastu a díky tomu má tato sekačka hmotnost pouhých 13 kg. Elektrický motor se snadno startuje a sekačka celkově vyžaduje pouze minimální údržbu. Starší osoby a ženy tak nebudou mít problémy s jejím užíváním. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky jako bezpečnostní spínač či odlehčovač pnutí přívodního kabelu. Rukojeť je navíc polstrovaná a práce je tak ještě pohodlnější.

Díky matkám s hvězdicovými úchyty je možné sekačku snadno složit a pomocí madel ji přenést na požadované místo. Dodávaný koš je celoplastový o objemu 45 l.

Časté dotazy k produktu

• Jak pečovat o motor?
  • Jak se starat o sekačku?
  • Jaký mám použít nůž?

Texty uváděné jako popis funkcí produktů v žádném případě neslouží jako návod k použití. Při používání prosím postupujte v souladu s uživatelským manuálem, který je součástí dodávky produktu.

• , zakoupeno v Haus Spezi

výhoda : lehce přenosný,silný motor,tenkrát dobrá cena.

• , zakoupeno v Jarabák.cz

• Sekačka byla sestavená, bylo zapotřebí sestavit jen zběrný koš.
    • Horší sběr posekané trávy

Sekačka došla v sestaveném stavu, bylo zapotřebí sestavit jen koš.
    Připojení kabelu - zcela nevhodné - tady se šetřilo.
    Hlučnost mi připadá stejná jako předchozí.

• , zakoupeno v AZTechnika.cz

• kvalitní produkt
    • žádná

Spokojenost-

• Pevný koš
    • Opakovaná zkušenost - koupil jsem si dvě sekačky tohoto typu a jejich životnost končí těsně po záruce - je to křáp

První sekačka vydržela běžný provoz na zahradě 400m2 přesně 2 roky a cca 5 měsíců. Ale díky mé naivitě, kdy jsem jako výhodu vnímal snadnou manipulaci při sekání jsem to nebral nijak fatálně a koupil STEJNOU sekačku podruhé. Vydržela 2 roky a 2 měsíce. Dal jsem jí do servisu se svou laickou diagnózou, že je pravděpodobně pryč ložisko, dokonce jsem mluvil s opravářem, který mě ale ujistil, že sekačka je v pořádku, že jde jako drak, takže jen celková prohlídka a promazání za 400,-Kč. Sekačka po opravě fungovala asi 10 minut... a je mrtvá. Značku Hecht nikdy více - ani výrobek ani servis.

• nastavení výšky 5 poloh
    • rychle se plní koš
  • , zakoupeno v Jarabák.cz

již jsme zakoupili druhý kus, je nejlepší, jakou jsme kdy měli.

• , zakoupeno v Haus Spezi

• lehký stroj, dost dobrý výkon motoru
    • nevím kolik toho vydrží uchycení madla ke stroji (plast)

• vůbec nic
    • všechno

Sekačka vydržela 2roky a měsíc. měl jsem zaplacenou prodlouženou záruku. Jednání servisu Hecht hrůza. Pět měsíců se vymlouvaly a pak mi řekli že jsou tam špatný ložiska na které záruka neplatí. Cena opravy by byla 2100kč. Jinak jde o servis Hecht v Prostějově.

• Za tu cenu splní to, co se od ní očekává. Do té doby než přestane fungovat
    • Ani ne sekačka, jako výrobce. Kamkoliv přijdu s tím, že sekačku potřebuji opravit, jakmile uslyší značka Hecht, je mi sděleno bohužel, neopravujeme.

Sekačka přestala fungovat v záruce. Dovezl jsem do Hechtu, kde ležela 3 měsíce. Nakonec jsem si ji vyzvedl neopravenou. Řešil jsem s prodejcem Mall.cz, který se na mne v konečné fázy vykašlal. Opravu nechce nikdo provést. Sekačku mi nezbývá než vyhodit a koupit novou. Hecht to ale určitě nebude