Honda HRG 466 SKEP

• Seká výborně
    • Sbírá perfektně trávu i ořechové listí
    • Ergonomie dobrá
    • Rychlost pojezdu -perfektní
    • Pokud by neměla problémy byla by to idealní sekačka.
    • Startovaní teplého motoru
    • Běh motoru není plynulí- breptá
    • Zaoxidovaný konektor u svíčky
    • Chyběl otvor ve víčku u nádrže
    • Automatický sytič- je pořádná rozvička když je ohřáty motor, zlatý ruční sytič.
    • Hodně utažena zapalovací svíčka
    • Chybí palivový filtr.

Sekačku jsem koupil před třemi měsící, když píši recenzi ,opravdu výrobek odzkoušel, sekačka byla pěčlivě zabalená, spojovací material kompletní.
    Sekačku jsem složil bez problému, do motoru jsem nalil doporučený olej. Poté jsem nalil do nadrže benzin,
    Nastartoval jsem motor, motor jsem nechával zaběhnout
    za chvíli chcípnul tak jsem chvíli hledal co byto mohlo být,
    ve víčku chyběl otvor u nadrže , z nadrže přestal tect benzin do karburatoru. Při hledaní jsem chtěl vyndat zapalovací svíčku, byla tak utažená ,že se měl problém povolit gola sadou. Vzdalenost elektrod u svíčky byl špatný tak jsem seřídil podle dílenského manualu k motoru GCV-160. Tak sekám zastavím motor aby vysypal koš,
    začnu startovat po minutě už mě to přestalo bavit.
    Šel jsem hledat informace, vratil jsem se zatahnul a motor běžel. Motor vychladnul . Při každém vysypaní travy přestávka aby motor vychladnul takto teda ne.
    Motor stále neběžel plynule , hledal jsem dál,
    říkal jsem si že je málo zaběhnutý, zjistil že byl zaoxidivaný konektor (fajfka) od zapalovaní . Motor už běží plynule. Opět jsem hledal informace, automaticky sytič funguje podle teploty hlavy motoru, když motor je ohřáty sytič je vypnutý motor nechytá dobře, člověk by to radši kop.
    Budu sekačku reklamovat.
    Doporučuji sekačku s plnovou páčkou.

• , zakoupeno v Stasan

Počet nožů
Motor
čtyřtaktní

Motorová sekačka Honda HRG 466 SKEP

Tato benzínová sekačka má šíři záběru 46cm a je opatřena mechanickým pojezdem. Sekačka může být používaná ve třech režimech použití; sekání se sběrem, sekání bez sběru a mulčování. Tento model je od letošního roku vybaven integrovanou mulčovací sadou, kdy stačí pouze přepnout klapku z pozice otevřeno (sečení do koše) do pozice uzavřeno a sekačka mulčuje posečenou trávu.Díky silnému motoru a originálnímu tvaru žací komory a nožů je schopna zvládnout i přerostlý nebo dokonce mokrý travní porost. Zapnutí a vypnutí pojezdu se provádí pomocí ovládací hrazdy. Ovládací prvky jsou ergonomicky a přehledně uspořádány a ještě umocňují snadnou manipulaci a obsluhu sekačky. Motor je opatřen zařízením, které umožňuje velmi lehký start, který bez problémů zvládnou i ženy. Výška střihu trávníku se nastavuje rozměrnou pákou samostatně na každé nápravě. Sekačka je opatřena veškerými bezpečnostními prvky včetně bezpečnostní brzdy rotace žacího nože a splňuje přísné ekologické a hlukové normy platné na území ČR. Tato sekačka s pojezdem je určena pro uživatele, který klade vysoké nároky na spolehlivost a snadnou obsluhu a svým výkonem a záběrem sekání je vhodná na travnaté plochy o velikosti do 1000 m2. Díky těmto vlastnostem je tato sekačka nejpopulárnějším modelem sekaček Honda v ČR

Klíčové vlastnosti sekaček řady Izy

Nízká hlučnost a emise

Nízká spotřeba

Odolný a silný skelet sekačky

Dva sekací nože - TWIN BLADE

Sekání vlhké a přerostlé trávy

Odolná a velká kola s ložisky

Líbivý design

Automatický sytič, velký kroutící moment silného motoru. Elektrický startér u modelu HRG 536

Nový tvar zaobleného skeletu s turbovysávacím efektem zvyšujícím účinnost sběru trávy až o 50 %

Integrovaný mulčovací systém VersamowTM u modelu HRG 536

• Seká výborně
    • Sbírá perfektně trávu i ořechové listí
    • Ergonomie dobrá
    • Rychlost pojezdu -perfektní
    • Pokud by neměla problémy byla by to idealní sekačka.
    • Startovaní teplého motoru
    • Běh motoru není plynulí- breptá
    • Zaoxidovaný konektor u svíčky
    • Chyběl otvor ve víčku u nádrže
    • Hodně utažena zapalovací svíčka
    • Chybí palivový filtr.

Nastartoval jsem motor, motor jsem nechával zaběhnout
    za chvíli chcípnul tak jsem chvíli hledal co byto mohlo být,
    začnu startovat po minutě už mě to přestalo bavit.
    Motor stále neběžel plynule , hledal jsem dál,
    Budu sekačku reklamovat.
    Doporučuji sekačku s plnovou páčkou.

• , zakoupeno v Stasan

• spolehlivost, jednoduchost, prostě HONDA