Kraft & Dele KD5081

98 dB
Objem koše
60 l

• , zakoupeno v Lednadoma.cz

Bohužel, sekačka se kazila hned od prvního dne zakoupení.
    Dali jsme ji reklamovat a přišla ještě v horším stavu. Sekačka stále nejela a ještě vypadala hůř, než jsme ji reklamovali.
    Museli jsme ji znovu nechat opravit u profesionála, který o sekačkách ví více než ti, co sekačku prodávají.
    Rozhodně tuto sekačku nedoporučuji nikomu. Cena neodpovídá kvalitě sekačky.

Typ pohonu

• Hladina zvuku: 98 dB
  • Hmotnost: 40kg
  • Rozměry: 890×570×490
  • Start: elektrický, ruční
  • Systemy: AWC, AVS, Mulčování trávy, Smart Cutting, Ultra Blending, Light Start, Electric Start, Grassing, System mytí vnitřku sekačky (bubnu), Pojezd

AWC- Speciálně tvarovaná skříň sekačky zabraňuje hlodavcům dostat se pod žací jednotku.

AVS – Díky tomu jsou vibrace motoru tlumeny a nepřecházejí tak na rukojeť sekačky,

Smart Cutting – Dokonalé a rovnoměrně sečení na okrajích a obrubnících

Ultra Blending – Další mulčování trávy pro snazší rozklad a absorpci živin trávníkem

Light Start – Měkký start díky použití ložisek a podložek s nízkým koeficientem tření

Electric Start – Sekačka je vybavená baterkou a startérem. Startování přes klíček.

Grassing – Možnost dokonalého sečení mokré trávy

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Lednadoma.cz

Bohužel, sekačka se kazila hned od prvního dne zakoupení.
    Rozhodně tuto sekačku nedoporučuji nikomu. Cena neodpovídá kvalitě sekačky.

Sice levná značka, spotřebka, ale maká a posekala nám už dva hektary u lesa. Zatím jede jako divá. Uvidíme, jak vydrží a jak se opotřebí. Ale už teď udělala kus práce. Nějakou z bazaru jsme kupovat nechtěli, chtěli jsme v záruce a tato slouží zatím dobře.