MAKITA ELM3711

• dobrá manipulace
    • lehké
    • nevýhoda akorát kabel.. ale pokud si to dobře pohlídáte, tak není problém
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• na tuto cenovou kategorii poměrně široký záběr
    • složitější nastavení výšky střihu
  • , zakoupeno v Makita-eshop.cz

• snad jen nastavení výšky sekání, kolečka se musí vyšroubovat , není centrální nastavení (bohužel jsem si při rozhodování, kterou ze dvou sekaček,rozdílu na obrázcích nevšiml)

důvod....Makita, rád pracuji s nářadím od této firmy
    doporučení... asi ano, lehká, tichá

Typ pohonu

• Objem koše: 35 l
  • Plocha: do 500 m2
  • Podvozek: odolný PP
  • Hmotnost: 14,9 kg
  • Silný a tichý elektromotor.
  • Ideální pro malé zahrady.
  • Kvalitní polypropylenové šasi odolné vůči UV záření.
  • Umístění kol umožňuje sekání blízko stěn.
  • Vedení kabelu s omezením tahu.
  • Jednoduchý sklopný systém rukojeti.
  • Integrovaný držák pro pohodlné přenášení.
  • Nastavení výšky sekání na kolech.
  • Světelná signalizace zapojení v síti.
  • Systém 3 Cut – sekání trávy, sběr trávy a sběr listí.

• Makita dobrá kvalita
    • Potřebuji někoho, kdo mi poseká trávník.

Musíte posekat trávu. Kdo je ten idiot, který vytvořil tento dotazník?

• Stříhá trávu..........
    • Existuje, a více......... Pokud by byly odstraněny počáteční problémy, jednalo by se o použitelný stroj.

Tento stroj mě nenadchl, i když jsem do něj vkládal velké naděje. První měsíc, kdy jsme ji koupili, jsme posekali 2 trávníky (200 m2) a pak nám vypovědělo službu ložisko čínského motoru, do kterého jsme se zamilovali. Rozplýval jsem se nad tím, jak si takový výrobce mohl dovolit ušetřit peníze a pak nahradit čínská ložiska ložisky SKF. Trvaly desetkrát déle.... no comment. Jo, a při montáži byl závit na jedné z hřídelí kola špatně navlečený, s tím jsem se musel vypořádat taky. Tím to ale nekončí. Spodní část sběrače trávy musela být vyrobena z nějakého recyklovaného plastu, protože se po dvou letech prostě rozpadla (i když jsme ji neskladovali na slunci) , takže ji teď používáme bez ní, a to jsem se ani nepodívala, kolik by stála nová a pravděpodobně stejně nekvalitní. Další v pořadí byl kondenzátor, takže jsem ho také vyměnil. Problémy však ještě neskončily. Při následné výměně ložisek jsem si všiml praskliny v utěsněném (ale proč? ) štítu motoru. protože se jedná o nějakou hliníkovou nebo podobnou slitinu, je poměrně obtížné ji opravit. Při následné demontáži (ložiska) byly šrouby, které držely štíty motoru pohromadě, uvolněné, přestože byly zajištěny pružnými podložkami, jenže pod nimi byla plochá podložka, takže princip zajištění se plně neuplatnil. Ve vzteku jsem konce šroubů se závitem potřel lakem na nehty, od té doby jsou v pořádku.

• , zakoupeno v Nářadí Hornig

• rychlé a snadné sestavení
    • zatím seče parádně.. pouze 1x vyzkoušené
    • dobrá manipulace
    • lehké
    • nevýhoda akorát kabel.. ale pokud si to dobře pohlídáte, tak není problém
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Nákup potřebného vybavení. Správná kvalita za správnou cenu

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Pevná konstrukce, nůž je na hřídeli motoru (ne nějaký řemenem poháněný šmejd), sbírá posekanou trávu a všechno, sběrač trávy nechce spadnout ani na nerovném terénu. Žádné komplikace to nezvládnou.
    • Rychloupínák bych dal na vnitřní stranu, aby se v ničem nezasekl, například při stříhání keřů.

Moje sekačka na trávu je rozbitá

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Spolehlivá stará dobrá osvědčená značka
    • Žádný jsem nenašel

Věřím značce

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Použil jsem ho jen jednou, ale stříhá perfektně. Pravda, kolo spadlo, ale to musela být moje chyba, protože jsem ho mohl snadno přišroubovat zpátky.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je progresivní, kameny neřeže, ale ani je neničí. Tahám, co to jde, ale zvuk se ani nezměnil.
    • Nemůžete si uvařit kávu!

V dnešní době to bohužel není triviální, ale k tomu to bylo stvořeno.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
      • Několik stupňů nastavení výšky sečení.

Potřebuji ho na údržbu trávníku.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro

Pro osobní použití na zahradě - sekání trávy. Poměr ceny a kvality je přiměřený.