McCULLOCH M53-190AWFEPX

• ovládání pojezdu pravou nebo levou rukou
    • akumulátor se nabíjí v sekačce
    • ovládání pojezdu je dost tuhé, člověk to pozná po delší době sečení
    • nastavení výšky pro každé kolo samostatně

Ocenil jsem rychlost, s jakou sekačka pracuje, ušetří tím spoustu času. Mám obavu, aby se nevylomila zadní velká kolečka při manévrování se sekačkou na zadních kolech. Při prvním sečení jsem ještě nestihl vyzkoušet mulčování.

kvalitní sekačka se snadnou manipulací, doporučuji

• cena/kvalita
    • elektro starter-
    • první den mi vypadl šroub , který spojuje madlo se sekačkou
    • plast se zalisovanou maticí jsem našel-je mi však k ničemu- nestandardní závit
    • k upevnění jsem použil šroub M8-působí to humpolácky
    • - v mírném kopci dochází k silnému podkluzu hnané přední nápravy(úzká plastová kola s minimálním vzorem)

přesto jsem spokojen

40.8 kg
Objem koše
63.7 l
Kuličková ložiska kol

Velká sekačka na trávu s variabilní rychlostí pojezdu a záběrem 53 cm. Systém 3-v-1 umožňuje 3 metody sečení, to znamená, že si můžete vybrat mezi sběrem do koše, bočním výhozem a mulčováním, při kterém se posečená tráva drtí a vrací na trávník jako hnojivo. Díky ostrému a odolnému žacímu noži PX3 bude mít váš trávník vždy dokonalý střih. Vybavena elektrickým startérem - zmáčknete tlačítko a sekačka je připravena k práci. Sekačka má robustní

• rychlý pojezd

• k upevnění jsem použil šroub M8-působí to humpolácky

přesto jsem spokojen

• , zakoupeno v Lignus

• startování je super
    • není přípojka na čištění vodou
    • není centrální nastavení výšky sečení
    • přední náhon

Kvalita zpracování je o.k.