MTF 4820 PD BW 4S ES

46 cm
Skelet
ocelové

• , zakoupeno v Mountfield

• Výrobek přišel nekompletní a nešel zprovoznit. Tj. neriskoval bych že se to bude opakovat.
  • , zakoupeno v Mountfield

• Start na baterii, 4 stupně rychlosti pojezdu.

Zatím nejlepší sekačka jakou jsem používal.

• El. Start

Šířka záběru
46 cm
Skelet
ocelové

Sekačka disponuje vysokým standardem výbavy a všemi prvky, charakteristickými pro samochodné benzinové modely z naší nabídky. Samozřejmostí je tak třeba výkonný a spolehlivý agregát Briggs & Stratton, polohovatelná madla, velká kola s kuličkovými ložisky, odolné ocelové šasi nebo například speciálně vyvinutý tvar šasi společně s širokým odhozovým tunelem pro perfektní odhoz posečené trávy. Kromě toho ale tato sekačka nabídne 4stupňovou převodovku a elektrický startér, díky němuž lze startovat pouhým otočením klíčku.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Mountfield

• - dvakrát jsem sekal s novou sekačkou a dvakrát se uvolnil čep, který drží madla brzdy motoru a pojezdu
    • - a když jsem sekal podruhé tak zhruba po pěti startech už nešla nastartovat, takže sekačka s el.startem úplně k ničemu

Zjevně výrobní vady na tomto bezvadném výrobku do 6 měsíců od koupě a Mountfield mi nechce vrátit peníze a snaží se to svézt na mně a to jsem tu sekačku použil dvakrát. Velké zklamání se servisem a reklamací u Mountfieldu. Bohužel tu sekačku budu muset dát soudnímu znalci na posudek a podat žalobu na soudu na Mountfield, protože nedodržují občanský zákoník. Rozhodně nedoporučuji kupovat tento výrobek.

• , zakoupeno v Mountfield

• Start na baterii, 4 stupně rychlosti pojezdu.

Zatím nejlepší sekačka jakou jsem používal.

• El. Start

• pohoda při startování
    • kvalita materiálu
    • výběr rychlosti
    • zatím jsem žádnou nezjistil

Startování bez námahy

• , zakoupeno v Mountfield

zatím jen jedno sekání...uvidíme později

• , zakoupeno v Mountfield

BYL JSEM SPOKOJEN S DŘÍVĚJŠÍ SEKAČKOU , PROTO JSEM SI VYBRAL UVEDENÝ TYP. S PRODUKTEM JSEM SPOKOJEN

• , zakoupeno v Mountfield

• je o něco lehci nez cenove srovnatelny model
    • ma el. starter
    • maly kos,
    • slozitejsi manipulace s mulcovaci zaslepkou
    • "zelva" je hodne rychla.

Pro mne kompromis z cenove srovnatelných modelu - ma o něco mensi hmotnost a el. starter, nevyhoda je maly kos, nižší vykon motoru a ocelove sasi.

• jednoduché startování
    • bez pojezdu trochu těžší

výrobek doporučuji