Sharks SH 2750

• pojezd

dobrá sekačka s mulčování a pojezdem

• , zakoupeno v EVA.cz

• Dobrá sekačka,výnost perfekt
    • Při druhém sekání trávy se zasekla startovací šňůra ,nyní čekám na záruční opravu.Celkově startování velice těžké,tedy ta šňůra.

Typ pohonu

• Motor: 4-takt
  • Maximální výkon: 6 HP
  • Obsah motoru: 173 cm3
  • Otáčky: 2700/min
  • Záběr nože: 510 mm (20“)
  • Nastavení sečení: 8 pozic
  • Výška sečení: 25 – 85 mm
  • Kola: přední 8“/zadní 10“
  • Objem palivové nádrže: 1,5 l
  • Objem sběrného koše: 60 l
  • Hmotnost: 36 kg
  • Funkce: boční a zadní výhoz, mulčování, pojezd, 2x žací nůž v balení

Silná motorová sekačka Sharks SH 2750 s pojezdem vyniká moderním designem a jedinečnými Sharks prvky.

Výkonný čtyřdobý OHV motor o síle 6 HP s pracovním záběrem 51 cm zvládne náročné travní plochy, vyšší hrdlo nádrže usnadňuje čerpání benzínu.

Tato silná sekačka má k dispozici boční sečení s deflektorem, zadní sečení do sběrného koše nebo je vybavena možností mulčování.

Skvělých 8 pozic centrálního nastavení výšky sečení od 25 do 85 mm nastavíte snadno během chvilky.

Menší přední a větší zadní kolečka s kuličkovými ložisky značně usnadňují manipulaci při sekání.

Sběrný koš pojme až 60 litrů posečené trávy, jeho naplněnost zkontrolujete indikátorem.

Při přepravě oceníte složitelnou rukojeť a madlo pro přenos v přední části masky.

Plastový box pod madlem slouží k uložení klíčů, mobilu nebo láhve během sekání.

Součástí balení je také mulčovací klín a další nůž zdarma.

Příjemná celková jednoduchost obsluhy sekačky.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Ani ne po 2 sezonách provozu a to ta poslední nebyla kvuli suchu nijak hektická přestal fungovat pojezd při opravě jsem zjistil omletý šnek převodovky ,když jsem kontaktoval oficiální servis této značky dostalo se mi odpovědi šnek se samostatně nedodává a celá převodovka u té není známá dostupnost,když jsem sekačku při opravě rozdělával jen jsem zíral kolečka pojezdová jsou sice v ložisku ale ty vůle to jsem ještě neviděl ,ložiska vymlácená a vůle mezi dírou ve vnitřním kroužku a průměrem hřídele na který se nasazuje klidně i víc jak 0,5 mm,tohle se opravdu soudruhům v číně nepovedlo,jsem strojař styděl bych se to někomu dát zadarmo.

prosím nekupujte mne ta zkušenost stála 6.500 Kč

• na začátku cen
    • pomalý pojezd, celkově plast je strašně měkký pořád něco praská, po 2 sečeních se mi roztrhl koš po reklamaci jsem dostal druhý který vydržel taky ihned roztrhl, boční výhoz mi praskl jek jsem přejel přes krtinec a madla se strašně vyklají a nejde to víc přitáhnout

sekačka po jedné sezoně na vyhození. Nyní vybírám jinou sekačku a určitě to nebude tahle pofiderní značka

• , zakoupeno v www.lacnenotebooky.cz

• dobrý záběr