Stiga Turbo Power 50 S

• , zakoupeno v Elektrochram

• Výborný motor
    • Hliníkový podvozek
    • Snadný start

Sekačku jsem koupil v dubnu 2018 v e-shopu Elektrochram.cz, takže už má za sebou dva roky provozu. Sekám zahradu 1500 m2, která není zrovna z těch nejrovnějších. O sekačku se dobře starám a čistím pravidelně vzduchový filtr, kontroluji stav a měním pravidelně olej (používám Briggs Stratton SAE 30).

Sekačka funguje skvěle, startuje bez problému, olej nežere, trávu sbírá pěkně. Občas mě naštve, že sklouzne řemen od pojezdu, ale to jen díky tomu, že se někdy nahromadí nasekaná tráva poblíž řemenu. Není to nic špatného vzhledem k sekané ploše.

Výrobek splnil má očekávání a funguje zatím skvěle a z mé zkušenosti mohu doporučit. Jen pro úplnost, je to moje pátá sekačka, kterou jsem musel nebo musím obsluhovat a nákupu nelituju. Myslím, že ještě dlouho mi bude sloužit.

Typ pohonu
Ukazatel plnosti
Kuličková ložiska kol
Nastavitelná rukojeť

Benzínová sekačka s pojezdem STIGA Turbo Power 50 S

Ke všem sekačkám zajišťujeme servis, dopravu, montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka.

Popis benzínové sekačky Stiga Turbo Power 50 S:

Moderní, výkonná sekačka s hliníkovým podvozkem nabízí komfortní užívání a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti. Je vybavena motorem Briggs and Stratton o výkonu 4,5 HP, má záběr 53 cm, centrální nastavení výšky sečení: 6 pozic v rozmezí 30-80 mm.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Elektrochram