Swardman Electra 55 stříbrná

Akumulátorová vřetenová sekačka Swardman Electra je první zahradní sekačkou na světě poháněnou dvěma nezávislými elektromotory. Electra je zároveň nejtišší sekačkou na trávu na...
69 000 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka Jarabák.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma93 % • 2 607 recenzíDalší informace

Popis produktu

Akumulátorová vřetenová sekačka Swardman Electra je první zahradní sekačkou na světě poháněnou dvěma nezávislými elektromotory. Electra je zároveň nejtišší sekačkou na trávu na...

Parametry produktu

Výrobce
Typ pohonu
akumulátorové
Typ sečení
vřetenové
Šířka záběru
55 cm
Pojezd
s pojezdem
Sběrný koš
ano
Výkon
500 W
Rychlost pojezdu
5.3 km/h
Hmotnost
59 kg
Objem koše
50 l
Velikost sečené plochy
2900 m2
Kapacita akumulátoru
20 Ah
Boční výhoz
ne

Parametry produktu

Výrobce
Typ pohonu
akumulátorové
Typ sečení
vřetenové
Šířka záběru
55 cm
Pojezd
s pojezdem
Sběrný koš
ano
Výkon
500 W
Rychlost pojezdu
5.3 km/h
Hmotnost
59 kg
Objem koše
50 l
Velikost sečené plochy
2900 m2
Kapacita akumulátoru
20 Ah
Boční výhoz
ne

Popis produktu

Akumulátorová vřetenová sekačka Swardman Electra je první zahradní sekačkou na světě poháněnou dvěma nezávislými elektromotory. Electra je zároveň nejtišší sekačkou na trávu na světě. Její hlučnost je přibližně 5x nižší, než u běžných rotačních sekaček, takže kromě vás z ní budou mít radost i vaši sousedé.    

Electra v sobě snoubí nejnovější technologie a ohleduplnost k životnímu prostředí. Díky absenci spalovacího motoru, minimálnímu podílu plastových dílů, výhradně kovových pohyblivých částí a poctivé konstrukci jsou výhodou Electry také minimální nároky na servis.

Swardman Electra Standard je osazena LiFePO4 akumulátorem

Swardman Electra má již ve své základní konfiguraci moderní LiFePO4 akumulátor. Jedná se o lithium-železo-fosfátový akumulátor s označením Extra. Electru dokáže pohánět na více než 1400 m2 trávníku. Kromě větších zahrad je vhodný také pro častější sekání a větší regenerační zásahy.

Nejdokonalejší střih trávy na trhu

Vřetenové sekačky na rozdíl od rotačních nebo robotických trávu nesekají, ale stříhají. S tímto principem přišel už starší benzínový bratr Electry, Edwin. Cílem při jeho vývoji bylo vytvořit nejlepší vřetenovou sekačku na světě s dokonalým střihem na principu nůžek pro nízce střižené neboli anglické trávníky. Po třech letech přišel inovovaný model Edwin 2.0 a Electra vychází právě z něj. Změnil se a zjednodušil se ale systém pohonu a řízení.

Snadné ovládání bez kabelů

Electra byla zkonstruována pro svobodu pohybu bez kabelů a s důrazem na snadnou a intuitivní manipulaci. Obsluhu bez problémů zvládne i subtilnější osoba. Celý stroj se startuje i pohodlně ovládá pomocí tlačítek na řídítkách a dvou elektronicky snímaných pák pro pojezd a sečení. Rychlost je možné snadno přizpůsobit tlačítky na řídicím panelu. Jako jediná ručně vedená sekačka na světě má Electra i zpátečku, což usnadňuje manévrování při obrátkách nebo například při parkování stroje. Pro pokročilé trávníkáře jsme připravili speciální režim - regenerační mód, který umožňuje jízdu v minimální rychlosti při maximálních otáčkách vřetene. To je ideální pro vertikutaci a zejména vyčesávání travní plsti.

Multifunkčnost 5 v 1 – stříhá, vertikutuje, vyčesává a zapravuje písek

Stejně jako benzínový Edwin, i Electra se může pochlubit systémem výměnných kazet 5 v 1. Vyberte si z pěti-, šesti- nebo 10nožových žacích vřeten, nebo regeneračních kazet. Sekačku s nimi snadno přeměníte během 2 minut na vertikutátor, vyčesávač, groomer nebo rotační kartáč na zapravování písku. Díky tomu je univerzálním strojem umožňujícím kompletní péči o anglický trávník. Navíc Vám ušetří nemalé výdaje za služby zahradnických firem a dopřejete vašemu pažitu tu nejlepší péči.

Individuální sestavení na míru

Sekání trávy je především radost, a proto Vám Swardman nabízí možnost individuálního sestavení sekačky, přesně podle vašich potřeb. Můžete si tak vybrat až z 200 barevných odstínů, řídítka můžete mít vyrobena z luxusní kůže, která zdobí volanty vozů Porsche nebo si můžete přidat držák na pití a mobilní telefon.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.