TEXAS Spinner 40H

bubnové
Sběrný koš

• bezhlučný provoz
    • kvalitní střih

znám ji z loňské sezóny, kdy jsem si ji vypůjčoval od souseda a proto ji doporučuji a pořídil jsem si ji také

ANO, doporučuji

Typ sečení
bubnové
Sběrný koš

Bubnová ruční travní sekačka TEXAS Spinner 40H

Efektivní údržba trávníku s travní sekačkou značky Texas Vám zaručujeme přesný střih a příjemnou údržbu trávníku.

Texas Spinner 40H je bubnová sekačka, která Vám nabídne dobrý výsledek při sečení.

Jako příslušenství můžete dokoupit sběrný koš, který Vám ušetří čas při sečení. -

1zákazník doporučuje produkt

• bezhlučný provoz