Weibang WB 436 SB ALV

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Typ pohonu
benzínové
Typ sečení
rotační
Šířka záběru
43 cm
Pojezd
s pojezdem
Mulčování
ano
Skelet
hliníkové
Sběrný koš
ano
Výkon
4400 W
Hmotnost
39 kg
Objem koše
60 l
Velikost sečené plochy
1500 m2
Max. výška sečení
70 mm
Boční výhoz
ne
Kuličková ložiska kol
ano

Recenze

  Parametry produktu

  Typ pohonu
  benzínové
  Typ sečení
  rotační
  Šířka záběru
  43 cm
  Pojezd
  s pojezdem
  Mulčování
  ano
  Skelet
  hliníkové
  Sběrný koš
  ano
  Výkon
  4400 W
  Hmotnost
  39 kg
  Objem koše
  60 l
  Velikost sečené plochy
  1500 m2
  Max. výška sečení
  70 mm
  Boční výhoz
  ne
  Kuličková ložiska kol
  ano

  Popis produktu

  Sekačka WB 436 SB-ALV je určena na středně velké travnaté plochy převážně členitého charakteru díky záběru 43 cm se protáhne každou uličkou. Její design a kvalitní zpracování z ní dělají kvalitního pomocníka v této střední třídě travních sekaček s pojezdem. Sekačka WB 436 SB-ALV vyniká speciálním pevným a masivním hliníkovým šasim. Funkce 2 in 1, což znamená, že sekačka 436 SB-ALV umí sbírat posečenou trávu do objemného koše a mulčuje. Luxus této sekačce dodává profesionální 4-rychlostní převodovka, díky níž umíte pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek od velice pomalé chůze, až po svižný krok. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použitá speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru, speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žací nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky 436 SB-ALV kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  2zákazníci doporučují produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  100 %
  průměr z 2 hodnocení
  5
  2 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   100 %
   • -bytelné provedení, máte pocit, že vydrží navěky (aluminiové šasi se navíc nebude kroutit a nezrezaví)
   • -třecí spojka žacího nože (minimalizuje škody při nárazu nože do překážky)
   • -dobrý a silný motor
   • -pojezd, se kterým nejsou problémy ani v dosti náročném terénu
   • -perfektní sběr i přerostlé a mokré trávy (pokud ovšem v nerovném terénu nesekáte mokrou měsíční trávu na nejkratší délku (to se může zadusit, ostatně stejně jako by se zadusily ostatní sekačky), ale stačí trochu zvednout výšku sekání a projede trávou jako kombajn!)
   • -zatím žádné (nasekal jsem zatím asi 6 hodin)

   Potřeboval jsem „nezničitelnou“ sekačku na chalupu na horách, která má menší záběr, pokud možno co nejvyšší výkon a kvalitní pojezd. Sekám totiž náročný pozemek, který je dosti členitý a ve svahu.

   Kdybych měl rovnější a méně členitý pozemek, asi bych zvolil nějaký jiný model Weibang se širším záběrem. Případně bych ještě laboroval a namísto hliníkového šasi zvolil nějaký jiný model s ocelovým šasi (levnější). Sekačka je ale přes léto uskladněna v kůlně, kde je dost vlhko, proto jsem se nakonec rozhodl pro hliník, byť to bylo dražší.

   Perfektně se ovládá, snad jen bych si uměl představit, že by pojezd v té nejpomalejší poloze mohl být i pomalejší (ale to bych neviděl jako zápor).

   Na sekačce musím ocenit maximálně jednoduchý a praktický design.
   Koupil jsem ji od Namiru a byla doma za tři dny.
   Pro Weibang zároveň existuje celkem rozsáhlá síť servisních středisek (viz V-Garden), takže by snad v případě poruchy nebo potřeby údržby v servisu neměl být problém.

   Tato sekačka naprosto splňuje moje očekávání.
   Na každé sekání trávy se teď opravdu těším.


  • Doporučuje produkt

   100 %
   • silný motor
   • skvělý žací nůž
   • hliníkové tělo sekačky
   • 4 rychlosti
   • nemám proti, pracuje spolehlivě

   Nejdůležitější na sekačce je sečení, což je u tohoto stroje opravdu výborné. Pak je to silný motor a 4 rychlosti, které využívám. Sekám přes 800m2 a po sezóně bez problémů.