Worx LANDROID 2.0 WG794E

Mulčování
8.3 kg

• Snadná manipulace,přehledný software,neotravuje ,nekecá a seče (-:

• Seče samostatně
    • Na některé části zahrady se mu moc nechce :)

Výborný výmysl, je třeba delší dobu laborovat při instalaci vodícího kabelu. Po odladění pár much se již dále nemusím starat.

• , zakoupeno v Bezva-nářadí.cz

• Bezva sekacka. Skvely pomocnik.
    • Jsme teprve na zacatku a trochu bojujeme s baterkou... Sekacka neseka az do vybiti (30%), ale jen do 60% a pak se jede dobit. Resime se servisem.

Typ pohonu
akumulátorové
Robotické
Šířka záběru
18 cm
Mulčování
8.3 kg

Specifikace Worx LANDROID 2.0 WG794E

• Dešťový senzor: Za mnoho let tlačení vaší sekačky jste se naučili, že je lepší nesekat mokrou trávu. Za deště Landroid přestane pracovat a svou činnost obnoví poté, což již tráva nebude mokrá.
  • Nárazový senzor: Není třeba, abyste ze svého trávníku uklízeli okrasy, zařízení nebo hračky. Robot zaznamená přítomnost překážek a vyhne se jim.
  • Automatický návrat do nabíjecí stanice: Když robotická sekačka zaznamená nízkou úroveň energie, samostatně se vrátí do své stanice, aby se nabila.

• Landroid se na nerovném terénu cítí jako doma: Zatímco šplhání je otázkou sily, překonávání svahů je něco jiného. Dokonalá elektronika robotické sekačky Landroid jí umožňuje vypočítat drift, náklon a jiné parametry pro zajištění sekání na rovnoměrných i nerovnoměrných terénech.
  • Bezpečností PIN: Váš Worx Landroid je chráněn PIN kódem. PIN kód zabrání nepovolaným osobám v jeho použití. Po jeho přemístění mimo vlastní teritorium jej nikdo, kdo nebude znát heslo, nebude moci znovu uvést do chodu.
  • Bezpečnost: Sekací nůž je umístěný přímo ve středu sekačky, daleko od krytu sekačky. Bezpečnostní senzor nože zastaví, jakmile se někdo pokusí zdvihnout Landroid během sekání.

Patentovaný systém pohybu o 30% rychlejší než konkurence

Automatický návrat do nabíjecí stanice po dokončení sekání

Automatické dobíjení baterie

Tří břitý sekací/mulčovací systém

Dešťový senzor - automatické parkování při dešti

Bezpečnostní PIN kód

Technická data

• Akumulátor: 28 V
  • Šířka sečení: 18 cm
  • Akumulátor - druh: Max Li-Ion
  • Doba nabíjení: 1,5 hod.
  • Výška sečení: 20 - 60 mm
  • Polohy nastavení výšky: 5
  • Svahová dostupnost: 20° (35%)
  • Sečení na 1 nabití: 2,5 hod. (dle stavu trávníku)
  • Průměrná doba sečení: 500 m²/13,5 hod.
  • Doporučená sečná plocha: až 1 000 m²
  • Sečící systém: 1 hlava, 3 čtyřbřité nože
  • Hmotnost: 8,3 kg

• Snadná manipulace,přehledný software,neotravuje ,nekecá a seče (-:
    • Skvělí pomocník

Skvělá kvalita , za super cenu , kvalitní výrobek .

• Tichá, inteligentní a cenově dostupná
    • Trochu se potrápíte s instalací drátu, než pochopíte její myšlenkové pochody.

Výborná automatická sekačka, která vás na zahradě nebude rušit i když pracuje. Je zajímavé jí sledovat. Mám jí třetí den a ještě jsem se nenabažil. :-) Napoprvé drát nezakopávejte, budete ho určitě překládat. Po vychytání detailů uložení ale vynikající.

• Seče samostatně
    • Na některé části zahrady se mu moc nechce :)

• Slušná výdrž baterie, velmi dobrá kvalita sekání (v místě, kde seká). Tichý chod, automatické dobíjení.
    • - nevyhovující řešení dešťového senzoru (okolo senzoru zatéká do elektroniky, což vede ke zkratu výkonových spínačů. Během prvních 3 měsíců 2x za sebou na měsíc v záruční opravě).
    • - naprosto nevyhovující logika pohybu. Přestože je pracovní prostor omezen drátem položeným na zemi, běžně (několikrát za hodinu) se stane, že po nárazu na překážku UVNITŔ vymezeného prostoru sekačka přes drát vycouvá směrem ven, v lepším případě se po ujetí 0,5 metru vypne, v horším případě se začne chaoticky pohybovat a z vymezeného prostoru vyjede i o více než 1 metr! Na poslední chvíli jsme ji takto uchránili před spadnutím do bazénu (přesto, že okraj bazénu je 20 cm nad zemí a vzdálen 65 cm od vodícího drátu), opakovaně zacouvala na obrubník (80 cm za vodícím drátem) a zničila tak sekací nože.
    • - zahnutí vodícího drátu o 90° (s dostatkem prostoru vně i uvnitř drátu) stačí na to, aby se tam občas sekačka zastavila a přestala sekat.
    • - přední nárazový senzor není příliš citlivý (pro aktivaci potřebuje tlak cca 4-5 kg), na zadní straně (při couvání po nárazu na překážku) není není nárazové čidlo ŽÁDNÉ!! Pokud po nárazu na překážku sekačka začne couvat, velkými zadními koly vyjede i na předmět vysoký 25 cm a stále otáčejícími se žiletkami, které tak rotují 0,5 m vysoko v prostoru, zničí cokoli. Pokud vám takto proseká zahradní hadici (stalo se), jde jen o peníze. Pokud najede na ležícího psa nebo -nedej bože- batole, nepomůže nic.
    • - funkce rozdělení pozemku na 2 nebo více částí nefunguje.
    • - alarm (po zvednutí a odnešení sekačky např zlodějem) lze přirovnat k pípnutí mobilu po přijmutí smsky - tohle sotva někoho odradí.
    • - běžně se stává, že sekačka v průběhu sekání přestane sekat a zbylé 2 hodiny jezdí po zahradě, aniž by sekala. Běžně se stane, že sekačka po 30 minutách sekání zajede do nabíjecí stanice a přestane sekat, přestože je baterie na 85% kapacity.
    • - logika ošetřující zákmity po stisku tlačítka nefunguje, občas musíte tlačítko START stlačit 20x, než zafunguje.
    • - neposekaný kraj pozemku má šířku cca 30 cm - o ten se musíte postarat ručně.
    • - oproti návodu sekačka po dešti svoji činnost nedokončí. sekat bude až další den (detaily by se sem asi nevešly).
    • - instalace vodícího drátu (v našem případě využita celá délka cca 200 m) vám zabere celý den - a to opakovaně, protože až po položení a několika dnech sekání přijdete na to, kde je potřeba drát posunout, napřímit či položit jinak.

Zakoupeno v Bauhausu v akci.
    Zcela doporučuji POUZE na rovný pozemek kulatého či oválného tvaru, bez rohů nebo nepravidelných okrajů,kde nebude pršet, nebudou tam žádné překážky a nepřijde vám tam zloděj.
    Při komplikovaném obvodu pozemku se sekačka opakovaně "zasekává" s následným čekáním na zásah uživatele.
    Absenci jakéhokoli bezpečnostního čidla na zadní straně sekačky v kombinaci se schopností vycouvat na překážku až 25 cm vysokou (při stále rotujících nožích) pokládám za zcela zásadní bezpečnostní riziko.
    Nedomyšlená pohybová logika po nárazu na překážku (naprosto nesrovnatelná např. s propracovanou logikou robotických vysavačů) je ostudou výrobce.

Po 4měsíčním používání ROZHODNĚ NEDOPORUĆUJI.

• , zakoupeno v Bezva-nářadí.cz

• Bezva sekacka. Skvely pomocnik.
  • , zakoupeno v Průmyslovy Dům

• Pracuje velmi dobre a tise
    • Rychle se nabiji
    • Zahrada je krasne upravena, mulcovani vyborne funguje
    • Poradi si i s nerovnostmi
    • Dobre vypada
    • Nevadi mu dest
    • Po naprogramovani pracuje uplne samostatne
    • Jednoduse se nastavuje vyska sekani
    • Manualne prenasime i na vedlejsi zahradku, kde jsem natahli drat
    • Signal ze zakladny funguje i pres velky dum
    • Na zacatku je treba vychytat natazeni vodiciho dratu, aby nezustavaly siroke okraje neposekane

Vyborny landroid, muzeme vrele doporucit, jsme nadseni.
    Na konci sekani muzete poslat landroid manualne do zakladny, projede s dratem mezi kolecky a tim poseka i vice za hranice dratu.
    Pomer vykon cena je naprosto vyborny.
    Hodi se na mensi i vetsi zahrady.
    Zda se velmi bytelny, pritom je lehky.

• , zakoupeno v Naradi-Technika.cz

• Seká dobře a potichu.
    • Pro tento robot jsem se rozhodla na základě testu, kde byl hodnocen jako druhý nejlepší, přičemž o druhém místě rozhodla pouze slabší baterie. Ta mi ale nevadí, protože trávník máme malý.
    • Velkou roli také hrála příznivá cena.
    • Po uvedení do provozu je obsluha jednoduchá.
    • Špatný návod - kdybych neměla pomoc velmi zručného člověka, sama bych robot do chodu neuvedla.
    • Návod je špatný i proto, že doporučuje položit drát cca 33 cm od okraje sečení. To má za následek, že okraje nejsou posečené. Takže zakopete-li drát podle návodu, budete mít dvojí práci, když jej budete překládat. V návodu není uvedeno, že robot seká pouze k drátu a cca 20 cm za drátem seká jen tehdy, je-li mu dán pokyn, ať jede domů. Tehdy je osa robotu nad drátem a robot seká i tam, kde dosud nesekal.

Robot je výborný, jsem moc ráda, že jsem si jej koupila.

• , zakoupeno v Bezva-nářadí.cz

• Neskutečně tichá, může jezdit i v noci.
    • Velmi pěkný vzhled.

Nejprve jsem se bál toho, že 3 žiletky, které mají sekat, toho moc neposekají, ale opak je pravdou, sekačku pouštím 3-4 týdně a vždy cca na 2 hoď. Mám trávník cca 700m (sem tam nějaký stromek, zahradní domek apod.) , vzhled trávníku byl po prvním sekání všelijaký, protože byl vysoký a byly vidět dráhy sekačky. Ale po týdnu je to perfektní, rovnoměrně krásně posekáno a sekačka už jen jezdí a udržuje. Někdy jí nechám přes noc v nabíjecí stanici, takže ráno sama vyjede a seká, ale protože jsme v Čechách, tak jí na noc většinou raději uklízím.
    Přišel jsem na jednu vychytávku, sekačka, když jede do nabíjecí stanice, tak přestane sekat a jenom jede podle drátu zpět do stanice. Pak ale tam kde je drát je vysoká tráva, takže je dobré jí jednou za čas poslat manuálně do nabíječky, ještě když je nabitá a sekačka poseká pěkně i kraje pozemku, kde je umístěn drát. Drát jsem zakopal cca 2-5cm do země. Pozemek mám velkej a vše je OK, ještě mi i zbylo dost drátu. Sekačka je celkem rychle nabitá a seká cca hodinku, pak se zase jede nabít, ale stačí mi, aby vyjela 2x za den. Opravdu doporučuji, nikde žádná tráva, žádný hluk a máte čas i na jiné věci.