Nejnovější recenze ze sekce Sekačky

Fieldmann FZR 2025-E

Fieldmann FZR 2025-E

Ověřený zákazník Taktrochujineelektro.cz Stanislav Kudr

Zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

• snadno ovladatelná, lehká a hlavně seká nízko.

Vážení jsem nadšen Vaším jednáním a ochotou vyhovět zákazníkovi. Po dvou dnech jsem již sekal trávu.Super reklama pro Vás.Dík zákazník Kudr

Mammotion LUBA 2 AWD 1000

Mammotion LUBA 2 AWD 1000

Ověřený zákazník Jarabák.cz Jan

Zakoupeno v Jarabák.cz

Je výborná do nerovné zahrady a do svahu. Jezdí stále ve snažíte terénu a zahrada má 331 m2 což poseka za 147 min a čtyřikrát se dobije na program se svislou jízdou,na jinne programu se čas prodlužuje. Její přesnost se mění každý upgrade a zas se učí poznávat keře a rostliny na zahradě. Na několika místech jsem musel dát zahonovi obrubnik aby se vyhnula rostlinám asi z důvodu signálu mezi anténou a sekačkou je dům jinak se všude vyhne rostlinám úplně nádherně. Mám ji měsíc a recenzi píši až když jsem se se sekačkou seznámil a naučil.Zesilil jsem signál na zahradě wifi a při sečení při zaple kameře vidím jak seká a jak se vyhýbá rostlinám,kamera má velké rozlišení bohužel nemá nahrávání tak že se nemohu podělit s videi jak pracuje,z mobilu to není ono vydel jsem mnoho videi a to není ono až na vaši zahradě poznáte jak pracuje a jak řeší překážky na členité zahradě a v kopci někde až 21°než na rovině s otevřenou rovnou zahradou je velký rozdíl a tak jsou vecina videí natacena.

HECHT 5406

Greenworks G40LM35

Greenworks G40LM35

Ověřený zákazník Mountfield Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mountfield

Dobrý lehký dá se nosit přes překážky

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz ADA

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Jje lehký a snadno se dostanu do mist kde s velkou sekačkou ne

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Velmi lehká sekačka, výborný výkon, vhodná pro ženy.
Fiskars StaySharp Max 1000591

Fiskars StaySharp Max 1000591

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Robustna kosacka ide ako kombajn.
  • Retazovy prevod znacne zrychluje rotaciu cepeli
  • lahko nastavitelny zaber aj roztec cepeli.
  • Prekvapivo neposeka silnejsie stebla travy ktore ostanu trcat z inak perfekne pokoseneho travniku.
  • Plastovy kryt tohoto modelu sa neda posuvat tak, aby slo travu vyhadzovat dopredu, alebo dozadu. Vyhadzuje len dopredu.
  • Je podstatne robustnejsia a tachsia ako napriklad gardena kosacka, co je vyhoda pri velkych rovinatych travnikoch, ale ak potrebujete casto menit smer, tak je to celkom narocne
  • Rukovat nie je mozne zafixovat a ma tendenciu sa preklapat dopredu (pripadne musi byt vo velmi nizkej polohe aby k tomu nedochadzalo.)
  • Noz je v zadnej casti kosacky a pod krytom, tak ak mate na travniku napriklad sisky a kosacka sa zasekne, da to pracu uvolnit. Tiez sa trocha horsie cisti.

Skvela robustna kosacka na vacsie dobre udrzovane travnate plochy.
Na malu zahradku, kde je potrebnych vela otociek by som asi volil nieco lachsie

Parkside PRM 1800 C3

Parkside PRM 1800 C3

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Hanka

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Lehká, dobře ovladatelná, poradí si i s vysokou trávou. Super.

Mammotion LUBA 2 AWD 3000

Mammotion LUBA 2 AWD 3000

Ověřený zákazník Jarabák.cz Libor Zeman

Zakoupeno v Jarabák.cz

• vykoná čtyřkolka, zdolá kdejaký svah
  • nevadí ani nerovnosti
  • jednoduché programování sekacích ploch
  • volby způsobu a výšky sečení
  • nastavená hranice bez potřeby drátu je přesná

Jsem nadšen, dělá práci tak, jak má a šířka záběru sečení 40 cm je dobrá. Prodejci od ptáka Jarabáka jsou profesionálové.

Makita DLM330Z

Makita DLM330Z

Ověřený zákazník www.fepro.cz Vlastimil

Zakoupeno v www.fepro.cz

Výrobek je lehký, lehce se s ním manipuluje, jednoduché ovládání, jsme spokojeni.
Jenom mám pocit (možná se pletu), že na jedno vybití baterie poseču poměrně malou plochu, ale to je asi dáno systémem sečení. Děkuji a zdravím Horák

Stihl RM 448 V

Einhell GE-CM 36/47 S HW 3413200

Einhell GE-CM 36/47 S HW 3413200

Ověřený zákazník SVARTOP CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v SVARTOP CZ

• Jeden z Aku vadny.zaslal jsem ho k reklamaci. Dle dokladů se mi jeví jako horký brambor!!
Riwall PRO REM 3817

Riwall PRO REM 3817

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz pastelka

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Velice špatný návod na sestavení sekačky. Jednoduché a logické věci popsány, komplikovanější uchycení madel k sekačce vůbec.
  • Trochu špatně se nasazuje koš po vysypání.

Zatím použito pouze jedenkrát.
Sekání super. Lehká, dobrá manipulace.
Oceňuji držadlo na sekačce.

• lehká
  • není potřeba používat koš
  • není úplně bytelná

Sekačka je velmi lehká snadno ovladatelná, jedu na 2x 4 AH baterie, výdrž cca 140-160m2 na jedno nabití. při menším vzrůstu trávy i více. ideální na menší trávníky před domem, nebo menší dvory.

Fieldmann FZR 70335-A 2x20V

Fieldmann FZR 70335-A 2x20V

Ověřený zákazník tipa.eu Jaroslav J.

Zakoupeno v tipa.eu

Zakoupeno v VrabelovaEshop

• Konečně pořádná sekačka
  • Tichá
  • Výkonná
  • Že jsem si ji nepořídil mnohem dříve
  • Žádná

Přidáno: 13. května 2024

(naposledy upraveno 13. května 2024)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Tichá, lehká, snadná údržba, intuitivní ovládání a nastavení sečení. Mám již druhý kus, první mi shořela.
Riwall Pro Ralm 4640SPi

Riwall Pro Ralm 4640SPi

Ověřený zákazník Českázahrada.cz VJ

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Výborný produkt za velmi dobrou cenu
  • Robustní, kovové šasi
  • Veliká zadní kola (k nezplacení na nerovném terénu)
  • Pojezd je schopen vytáhnout sekačku do 30 stupňového stoupání (ne 30 promile) na takovém svahu se sekačka neudrží když sekáte po vrstevnici (převrátí se). Sekáte-li dolu svahem je nebezpečí, že vás stroj stáhne a neudržíte jej, jediná možnost je sekat nesmyslně přímo do svahu a doufat. Zvládla to. Kolik to sežralo enegie nevím ale ani kola neklouzaly (velmi dobrý dezén) a přes velmi hustou trávu se nezasekla
  • Jedinkrát se mi nestalo, že by se sekačka kousla (boule a hrboly, drny trávy, výška trávy cca 15-20cm sečena na 75mm
  • Posekáno zatím cca 1500 M2 ve velmi různém terénu, bez jakýchkoliv problémů
  • při dvou bateriích 4Ah jedna baterie jede v mašině druhá se nabíjí. Reálný čas sečení na jednu baterii (podle výrobce je cca 25min) ve skutečnosti se v náročnějším terénu zastavujete, otáčíte (vypínáte mašinu na chvíli) - reálně to vychází na cca 40-45 min. Pak si dáte chvilku pauzu, a druhá baterie se mezitím dobije na max (celkem trvá 60 min). Přehodíte baterie a jedete dále. V tomto režimu je možné jet prakticky non-stop.
  • Čistění (na rozdíl od benzínovky) není žádný problém. Otočíte stroj na bok a vystříkáte vodou (nemusí být tlaková)
  • Jenom pro srovnání - relativné rovná louka (ne trávník) s trávou cca 15cm zkracovanou na 65mm, na jednu baterii cca 450-500 m čtver.
  • nic není odfláknuté, ale ne vše je perfektní - níže
  • mokrá tráva se sekat nemá a už vůbec ne mulčovat ale i přes květnové několikadenní lijáky sekačka neprotestovala - horší to bylo z čištěním
  • Návod - některé součástí a postupy skládání stroje jsou napsány nejasně anebo vůbec. Zobrazení sekačky je hodně špatné.
  • Sekačka má ventil na čištění vodou z hadice - v návodu není zmínka. Sekačka má spec. šroub s kovovou patkou která není nikde popsána. (slouží při zadním výhozu na přizvednutí zadní stěny, která je příliš sklopená a rychle se ucpe.
  • Skládání by mohlo být jednodušší - např. zmáčknout dva čudlíky a sklopit. Žel musí se šroubovat sice bez nářadí, ale i tak to není komfortní.
  • Lze ji poskládat sklopením ramen na 2 x ale na stojáka ji neuskladníte. Musí se nějak podepřít a i tak je potřeba být opatrný kvůli trčícímu táhlu na pojezd.

Celkově velmi dobrý stroj - srovnatelná s Greenworks 40v s pojezdem, v některých ohledech lepší. Náklady na provoz jsou výrazně menší než u benzínu, v předpokládané životnosti baterii (přes 1000 nabití) a srovnáním spotřeby benzínovky cca 1l na hodinu práce jdou úspory až do několik desítek tisíc za dobu pěti let. A samozřejmě údržba je nesrovnatelná

Fieldmann FZR 2021-E 50002364

Fieldmann FZR 2021-E 50002364

Ověřený zákazník 4home.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v 4home.cz

• malá , lehká, levná, přesně toto jsem chtěl
PARKSIDE PRM 1800 B2

PARKSIDE PRM 1800 B2

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jirka

Dobrý poměr cena/výkon
Zatím posekána zahrada 2x (cca 500-600m2) a seká spolehlivě.

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25